PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  4 października 2013 (pierwszy post)

witam ! :) mam do wzięcia opla calibre 2.0 16v 150 km :) dodam ze bez żadnych wiejskich tuningow :) seryjna w dobrym stanie calibra :) 93 rok . Albo Mitsubishi Galant 2.0 v6 24v 150 km rok 95 :) chciałbym prosić o radę :) najlepiej od właścicieli jeśli ktoś posiada . :)

Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  10 października 2013

Ja uwazam ze za 6 tys juz cos kupisz tak na prawde nie ma kwoty za którą mozna kupić "auto" szukalem kiedys do 5 pozniej do 10 teraz do 15 tys i nie ma nic co by mi spasowało... no coz Opel z tego co mi mowil wlasciciel jest dosyc podsterowny i beda Ci przeciekać uszczelki drzwi. To Twoj pierwszy samochod ? nie myslales o czyms z mniejszymm silnikiem? Wiadomo że kazdy chce miec od razu pińcet koni ale czy nie lepiej nauczyć sie dobrze jezdzic na mniejszych pojemnościach poza tym wiadomo chodzi o spalanie... za 6 tys mozna kupić liczne starsze samochody ja bym w tej kwocie chetniej uderzyl w kierunku Golfa 3, Opla astry albo Civica 6, dodam że ostatnio znalazlem ogloszenie o Seacie Jebizie 2FL za 4500 z rozwalonym tylnym zderzakiem i delikatnie wgniecioną klapą wiec mysle ze moze lepiej by CI bylo kupić jakies młodsze auto zeby Ci sie nie psuło co chwile. Z kolei wśród starszych aut masz wieksza szanse na kupienie doinwestowanego samochodu, wiecej czesci w takiej furze bylo wymienianych i posluzy dlugie lata ;)

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  14 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I CHWALIŁ, sorry za pomyłkę. Przecież te fał 6 ma tylko 2 litry i 150km to przy normalnym użytkowaniu wiele nie wypije. Jeszcze zależy co znaczy wiele, bo jeżeli liczysz na spalanie rzędu 6-7 litrów to raczej zapomnij.


Popieram ! Wszystko zależy od stopy i umiejętności wajchowniczych kierowcy.

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  16 października 2013

jeździłem wcześniej mazda 626 1.8 dostałem od dziadka i naprawde świetny samochód bo był nie zawodny ja mogłem w niego wsiąść i pojechać i wiem ze dojadę :) a uparłem się nad tymi dwoma w sumie to nad jednym szukam galanta w tym momencie bo zawsze chcialem mieć ten samochód :) inni chcieli bmw a ja chcialem galanta :) o spalanie się nie martwię bo szukam w gazie oczywiście mam jeszcze jakieś 3.000 w zapasie bo jeszcze mógłbym mazde sprzedać .

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  16 października 2013

ale wolałbym tego nie robić bo chcialem dziadkowi oddać ten samochód poki jeszcze może jeździć :)

PrezesXF
PrezesXF
  16 października 2013

Ja bym polecał Mazde 323F :D. Jeżdżę taką i mało awaryjny wóz. Tylko blacha kiepska...

Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  17 października 2013

Jak bedziesz mial Galanta to daj mi znać jak sie jezdzi bo moze tez sie skusze na taką furke ;)

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  17 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A może mógłby ktoś zaproponować coś na tył z japońców w granicach 15 tys pln RWD lub 4x4 dla faceta 2 metry ? :D
Mi sie bardzo podoba mx 5 z twardym dachem ale nie wiem czy bym się w niej zmiescił ;p
Interesują mnie roczniki 1995-2000

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  17 października 2013

wgl myślałem żeby w madzie (mazde) wsadzić silnik 2.5 v6 klze ale zbytnio mnie ponioslo z tym bo myślałem ze silnik kupię okej wsadzę wymienię skrzynie i będę jeździł a mechanik koleżki ojciec powiedział ile rzeczy się wymienia przy takich swapach to się złapałem za głowę . Tak naprawde to tylko buda zostaje bo pół auta do wymiany :D

Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  18 października 2013

My ze znajomymi wsadzilismy silnik 2.5 V6 z mazdy MX6 do MX3 wydaje mi sie ze kop jest dużo lepszy no ale fakt troche trzeba sie pogłowić... myśleliśmy ze wiązki są takie same po czym samochód nawet nie odpalił ale teraz ładnie śmiga :D

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  19 października 2013
. Pieknaaaa
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  19 października 2013
;)
PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  20 października 2013

Miałem Galanta VI 97r kombi,przed liftem silnik2.5 V6 24V automat i przy normalnej jeździe po mieście na klimie palił ok 14,2L gazu na 100km,a zimą 15L,więc to naprawdę niewiele,biorąc pod uwagę masę auta 1435kg i 6 cylindrowy silnik o mocy 163km.Przez 2 lata zrobiłem nim jakieś 30tys km i jedyna naprawa to wymiana łożyska-piasty w przednim kole.Jeździło się bardzo wygodnie i mocy miał nadmiar.Więc jeżeli znajdziesz przyzwoity egzemplarz,to na pewno się nim nacieszysz.Fakt że części nie są tak tanie jak do opli,ale w dobie zamienników koszty napraw nie są wielkie,szczególnie gdy grzebie się samemu.

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  20 października 2013

Teraz kupiłem Vectre B kombi 97R z silnikiem 2.0 ECOTEC automat,ale zakładam do niej silnik z Vectry A 2.0 8V 115km i jestem bardzo ciekawy jak to będzie jeździć.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  21 października 2013

no ja też właśnie dlaczego kolega cały czas automatem jeździ ? ;p przeciez to żadnej zabawy nie ma :D

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  22 października 2013

Ale wygoda jest :-) Do codziennej jazdy mam Vectrę A 91r z motorkiem 2.0 8V 115km manual i śmiało mogę powiedzieć że to mała rakieta i osiągami przebija wiele współczesnych lub nowych aut.I sporadycznie jeżdżę Iveco Daily 2.5D.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.