PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  4 października 2013 (pierwszy post)

witam ! :) mam do wzięcia opla calibre 2.0 16v 150 km :) dodam ze bez żadnych wiejskich tuningow :) seryjna w dobrym stanie calibra :) 93 rok . Albo Mitsubishi Galant 2.0 v6 24v 150 km rok 95 :) chciałbym prosić o radę :) najlepiej od właścicieli jeśli ktoś posiada . :)

WujekBeton
WujekBeton
  5 października 2013

Udzielał się tu kiedyś właściciel galanta ( nie chcę przekręcić nicku więc nie napisze) i nie chwalił sobie, że bezawaryjny, dosyć tani i wygodny. Osobiście brałbym galanta, chociaż mi podoba się bardziej ten młodszy z zajebistym przodem.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  5 października 2013

no tak tylko to v6 mnie przeraża ...chodzi mi o spalanie :) a jeżeli chodzi o opla ? Słyszałem zee strasznie blacha rdzewieje ?

WujekBeton
WujekBeton
  6 października 2013

Też tak słyszałem o calibrach. Trafić niebitą, nietjuningowaną, niezjeżdżoną i niezjedzoną będzie naprawdę trudno. Jeżeli jest rzeczywiście zadbana i właściciel robił wszystko jak należy to jakoś strasznie rdzewieć nie powinna, opel jak opel, ruda go lubi.

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie chwalił sobie


I CHWALIŁ, sorry za pomyłkę. Przecież te fał 6 ma tylko 2 litry i 150km to przy normalnym użytkowaniu wiele nie wypije. Jeszcze zależy co znaczy wiele, bo jeżeli liczysz na spalanie rzędu 6-7 litrów to raczej zapomnij.
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  6 października 2013

Bierz dwa jak za darmo !

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  7 października 2013

no do wzięcia za nie duże pieniądze :) nie jeżeli chodzi o calibre to sąsiad sprzedaje . Dodam ze sąsiad ma 42 lata więc nie jest tjunerem :) rdzy na niej nie ma silnik suchy tylko coś zawieszenie stuka z przodu ale twierdzi ze to małe koszta . Naprawde silnik igła :) jak na te lata ładnie pracuje ma świetne przyspieszenie :) a decyzję musze podjąć dosyć szybko . Czy kupić calibre czy poczekać i czaic się na galanta....

WujekBeton
WujekBeton
  8 października 2013

Skoro małe koszta to niech naprawi i doliczy Ci do ceny. Moim skromnym zdaniem poczekaj się na galanta.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  8 października 2013

no chyba ze polecicie coś innego :) do 6 tysięcy :)

MuyBueno
MuyBueno
  8 października 2013

Jeśli oba w dobrym stanie to oczywiście Galant

denaturat
denaturat
  8 października 2013

do 6 tys to kupisz taczke a nie samochod.

jesli juz sie upierac to opel- smiesznie tanie czesci, naprawi ci to kazdy kowal w kazdej wsi. japonczyk zbyt skomplikowany kowal nie naprawi niestety a o mechanika w dzisiejszych czasach trudno - sami kowale, malarze albo rzezbiarze.

nie wiem jak galant reaguje na gaz ale opel lyka gaz jak mlody pelikan - w koncu niemiecka tradycja kaze mu byc z gazem za pan brat. Japoniec jezdzi poki jezdzi jak stanie to sie dowiesz ile kosztuja czesci. poza tym nie istnieja silnik opla z dwoch mizernych litrow uwalniajace 150 kucy co najwyzej 135 i to pod warunkiem ze przez tyle lat polowa nie zdechla.

Pozdrowie cie jak bede cie mijal stojacego na poboczu z otwarta maska.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  9 października 2013

ale mnie denerwują takie wypowiedzi no to jak masz pieniądze to kup mi lepszy :) przynajmniej ja zarobiłem na swój samochód sam a nie tato daj widać ze mało wiesz o oplu skoro twierdzisz ze 2.0 nie ma 150 kuca :) japoniec jeździ poki jeździ ? :D ojciec mazda 626 przejeździł tyle ze twoja taczka połowy tego nie przejedzie :) i jakos tanio go te części kosztowały :)

MuyBueno
MuyBueno
  9 października 2013

A Ty Denaturat czym jeździsz ?

denaturat
denaturat
  10 października 2013

Audi

denaturat
denaturat
  10 października 2013

mazda dawno temu skundlila sie z fordem wiec jak dla mnie mazda ma tyle wspolnego z japonia co swinia z baletem.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  10 października 2013

to powiedz od którego roku ? Robi mazda z fordem :) bo akurat wiem :) od 2000 roku :) i mazda 6 jest nad podzespołach z focusa :) skrzynia np blacha w nich rdzewieje . Ale silnik nadal japoński :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.