shinu
shinu
  27 września 2013 (pierwszy post)

Witam.

Szperając dziś w sieci wpadłem na serwis dotankuj.pl. W pierwszej chwili myślę sobie jasne, wyślij milion smsów i zgarnij bon na 10 zł. Poczytałem po forach, przeleciałem regulamin ( http://www.dotankuj.pl/regulamin ) i zasadniczo nic tam o jakichkolwiek płatnościach czy innych mukach nie ma.

Jedyny mankament, że przy rejestracji proszą o podanie marki/modelu, ubezpieczyciela, i danych osobowych. W jakimś dziwnym wypadku jeśli udałoby Ci się wygrać któryś z ich konkursów to gdzieś to trzeba wysłać. I zastrzegają, że osoby podające fałszywe dane a propo auta nie zatankują z ich bonu i nie zostaną wydane im nagrody. chociaż nie ukrywam w ramach tego "testu" pewnie możecie wpisać tam byle co a i tak zaliczy.

I jak wiadomo mając taka bazę danych mogą próbować opchnąć komuś ubezpieczenie, ale wątpię żeby akurat ktoś się zainteresował np moiim starym rexem:D

Nie mniej tym sobie głowy nie zaprzątamy, każdy wie jak to jest z tymi "wygrywającymi"

Nas interesuje bon na 20 litów benzynki. Panowie z Motobase, czyli właściciele serwisu zarzekają się, że po uzbieraniu 20 punktów na ich stronie, taki bon przysługuje każdemu. Bez gadania, opłat, smsów, czy czegokolwiek innego

Konto usunięte
Konto usunięte: (regulamin- Użytkownik może odebrać posiadane w Dotankuj.pl litry paliwa, jeżeli ich ilość nie jest mniejsza, niż 20 oraz jeżeli Użytkownik w pełni zweryfikował swoje Konto. W tym celu musi wysłać na adres info@dotankuj.pl wiadomość email z prośbą o wydanie Litrów.)


Punkcisze te dostaje się za udział w ichniejszych konkursach. również darmowe, prosta ankieta, kilka pytań typu ile znaków ma numer vin czy co jest powodem rwania kierownicy + jedno pytanie na które trzeba odpowiedzieć słownie.

punkty tez są za "osiągnięcia" czyli udział w iluś tam konkursach, like na facebooku itp

Niestety już widzę, ze z samych osiągnięć będę zbierać z miesiąc te punkty

Za każdego zarejestrowanego usera (wymagana aktywacja emaila, najlepiej jakiegoś starego, nieużywanego) dorzucają 0.5 punkta

na ten moment wpadło już 8 pkt, za "osiągalne" achievement wpadną następne cztery.

znakiem tego potrzebuje 16 ludzi, którzy będą na tyle uprzejmi i pomogą mi dotrzeć do tych 20 pkt:P

Zdam relacje zaraz po tym jak uzbieram i co z tego wszystkiego wyszło. 20 litrów piechota nie chodzi, wiec czemu by nie spróbować. Tym bardziej, że w regulaminie żadnych kantów nie wyłapałem.

Także pozdrawiam i mam nadzieje do rychłego zobaczenia :D

i rzecz najgorsza, czyli link referencyjny

http://www.dotankuj.pl/?r=4x5zzwkuzo8w8kkw0oswwgkckws0so4gwcg4gk404skc44kw00
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  27 września 2013

krótko:
nikt nie daje nic za darmo

shinu
shinu
  27 września 2013

co tu duzo mówić. za "darmo" znaczy, za sprzedanie w tym wypadku swoich danych osobowych przy rejestracji i nagonienie kilku innych ludzi co to również zrobia:P

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  27 września 2013

wątpie aby za to zapłacili równowartość 20l benzyny (jeśli te dane mają posłużyć tylko im) ja bym nie ryzykował.

shinu
shinu
  27 września 2013

fakt, cieżko w to uwierzyc ale jestem z tych który musza dotknąc aby uwierzyć. w regulaminie nie maja zadnych machlojek wiec w razie czego zawsze mozna do uokik:D a póki nie podpisujesz zadnego papierku, dane mozna z miejsca wykasowac. takze co mi szkodzi zobaczyc:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.