Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  24 września 2013 (pierwszy post)

Jak w temacie rozglądam się za takowym autem Ma mieć 4 drzwi skórzaną tapicerkę klimatyzacje i szyby w elektryce Kryteria te spełniają golf IV 4 motion , audi a4 b6 quattro oraz seat leon 4 cupra/top sport Które z powyższych byście doradzali i dlaczego ?? jakieś inne propozycje godne rozważenia ??

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  24 września 2013

Bora 4Motion np.

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Muoody
Muoody
  25 września 2013

Może Skoda Octavia Tour 1.9 bodajże i 4x4. Zawsze możesz ją zchipować :D. Chyba że kombi wgl nie wchodzi w grę.. ;)

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  25 września 2013

Swoją drogą uważam ze 1.9TDI ma zbyt mała moc na napęd 4x4 ponieważ dodatkowe mosty i dyferencjały obciążą silnik. Spalanie nie będzie takie same jak np w golfie 1.9TDI fwd a co dopiero mówić o odejściu. 4x4 musi mieć przynajmiej te 180 KM żeby to jakoś jeździło, zwłaszcza ze większość ludzi gdy widzi 4x4 na klapie bagażnika myśli o terenowych aspiracjach samochodu, co nie zawsze się mija z prawdą. A i awarie podzespołów napędu 4x4 potrafią nieźle obciażyć budżet

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Muoody
Muoody
  25 września 2013

Znajomy ma tą skode o której pisalem, zchipował bodajże do okolo 140km.. Jechałem nią, daje rade :))) I spalanie bardzo smieszne ;)

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  27 września 2013

W leonie ten silnik ma 150 koni w golfie 101 lub 150 a w audi 130 Napęd 4x4 jest mi potrzebny do wyjazdu z rzadko odśnieżanej ulicy bo dość mam latania z łopatą i tracenia czasu Spalanie do 8 - 9 litrów na 100 po mieście jest dla mnie akceptowalne z tego co czytałem te auta mieszczą się w tym pulapie

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 września 2013

Kup sobie trabanta 4x4, daje radę i spalanie śmieszne

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  28 września 2013
Sylar
Sylar: Napęd 4x4 jest mi potrzebny do wyjazdu z rzadko odśnieżanej ulicy bo dość mam latania z łopatą


To może kup coś z systemami esp ssr to dużo daje na śliskiej nawierzchni a tak po za tym to system 4 x 4 nie oznacza ze przelecisz nad zaspą d83dde01

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  29 września 2013

No esp to da mi tyle w zimie że spale sprzęgło jak w tym roku dwie osoby na mojej ulicy w jeden dzień. Przelecieć może nie przelecę ale przejechać da wtedy radę

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  30 września 2013

Zręszta czasem w zime jest taka pizgawica, że ani rusz chyba że masz łancuchy na oponach albo dobre zimowe opony to jest podstawa ;p a nie 4x4, daj Ci Boże te 4x4 ale nie golf IV po jakims rajdowcu amatorze ;p masz toyoty rav 4 starsze modele idzie znaleśc w dobrej cenie, albo Pajero. Bez LPG sie nie obedzie , chyba ze masz stały abonament u wujka Orlena :D. Opel Frontera też by mógł być. Ale golfem to uwierz mi na słowo a wiem coś o tym zaspy nie pokonasz :P

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

SandraKa
SandraKa
  1 października 2013

GOLF 4 <3 uwierz megaśny ; ) najlepszy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.