biondaragazza
biondaragazza
  19 sierpnia 2013 (pierwszy post)

pragnę dać mojemu kocurowi lambo ma ktoś pomysł jak zrobić to tanim kosztem ??

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  20 sierpnia 2013

Zawiasy od stodoły przyspawaj do dachu i po kłopocie 8)

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
mrc92ns
mrc92ns
  20 sierpnia 2013

albo robić solidnie albo wcale. taka modyfikacja to nie jest coś co można po kosztach zrobić

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 sierpnia 2013

taka modyfikacja to agro tuning

WujekBeton
WujekBeton
  21 sierpnia 2013

Nikt z nas nie ma pojęcia jak to zrobić, bo nikt nie bawi się w takie głupoty, ale nie martw się, z takich pomysłów się wyrasta. Koszta i pracochłonność takiego pomysłu na pewno Cię zniechęcą. Samo to, że takie drzwi (dorabiane) trzeba co jakiś czas regulować ponownie, bo na naszych dziurach długo nie wytrzymują, a wyregulowanie idealne drzwi to troszkę zabawy jest.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  22 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pragnę dać mojemu kocurowi lambo ma ktoś pomysł jak zrobić to tanim kosztem ??

banalny pomysł jak do forda
Muoody
Muoody
  27 sierpnia 2013

Nie rób tego, bo zrobisz wioche :)

13mariusz
13mariusz
  30 sierpnia 2013

sprowadziłem takie zawiasy z USA miałem montować lecz w porę zrezygnowałem nadaje się to do auta wystawowego nie do jazdy na nasze drogi drzwi będą opadały problem z szumem powietrza wewnątrz auta niestety spore dziury w błotnikach taki dają efekt do tego dochodzi przedłużenie wiązki elekt. drzwi tak że nie polecam a koszt około 3-4 tyś a jak w profi warsztacie robione to 10-12 tyś a efekt nie jest aż taki powalający tylko z daleka z bliska lipa :)

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  1 września 2013

za dużo need for speeda chyba :d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.