shinu
shinu
  1 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witam. Pisze z dość nietypowa prośba do wszystkich użytkowników posiadających ścigacz z "wyższej" półki, zapewne cos typu r6, musicie mi wybaczyć nieznajomość nazw modeli i marek. Jestem samochodziarzem.

Mój znajomy kilka dni temu trafił do szpitala z szokiem septycznym, jest w stanie śpiączki i mimo masy lekarstw, antybiotyków i wszystkiego co możne pomoc, niestety jego stan się nie polepsza, lekarze przeczuwają śmierć mózgu, oczy nie reagują na światło. Proszę o przygotowanie na najgorsze.
Niemniej walczymy do końca i trzymamy kciuki najmocniej jak możemy za niego aby z tego wyszedł i byśmy mogli się za kilka dni śmiać wszyscy razem z tego jakiego strachu nam przysporzył.

Mateusz jest zatwardziałym motocyklista, zawsze się rozgląda za innymi na drodze, potrafi wypatrzeć z jakiejś kosmicznej odległości motocykl i powiedzieć markę, porostu to kocha. Nie potrafię powiedzieć czym jeździ, modelu ani marki. Jedynie kolor - Biały. nie znam się niestety jak mówiłem wyżej, ale nie jest to jakiś super motor.

Tutaj zaczyna się moja prośba - Chciałbym w razie najgorszego (pfu pfu) na naszej ostatniej wspólnej drodze, podarować mu kluczyk do pięknego, mocnego motocyklu, żeby mógł nawet po śmierci robić to co kocha.

Nie ma żadnych wymagań jeżeli chodzi o sam kluczyk, najlepiej żeby był ze starego seta przed wymiana stacyjki żeby nikt się nie musiał o nic denerwować. Byłoby super gdyby był w miarę przyzwoitym stanie, i dało się rozpoznać od jakiej był maszyny.

Pozdrawiam wszystkich i bardzo liczę na pomoc z waszej strony!
Patryk.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.