mlodystopro
mlodystopro
  6 marca 2013 (pierwszy post)

Witam wszystkich. W sobotę wybieram się ze znajomym po e46 dokładnie 323ci. Mamy do pokonania trochę ponad 180 km w jedną stronę. W rozmowie telefonicznej właściciel zapewniał że naprawdę warto przyjechać i obejrzeć. " Na pewno nie będzie pan żałował " .. Najprościej będzie tak : http://m.otomoto.pl/C27703694 Mimo to że na zdjęciach beta prezentuje sie pięknie są dwie sprawy które są podejrzane według mnie. Pierwszą ciekawostką jest dosyć niski przebieg mimo tego że auto było sprowadzone z Niemiec gdzie średnia pokonywanych kilometrów jest znacznie większa niż w Polsce. Oraz to że ma za sobą już 13 lat użytkowania. Druga sprawa to cena która jest strasznie niska w porównaniu innych ofert na Allegro gdzie podobny egzemplarz można znaleźć na ponad 20tyś. Moje pytania: Czy miał ktoś styczność z tym silnikiem ? Czy naprawdę warto jechać ?

sQners
Posty: 13 (po ~201 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 282
sQners
  6 marca 2013

Pierw sprawdź instalacje gazowa czy zamontowano prawidłowo bo oszukują montujac tańsza a silniki bmw a szczególnie duże. Może Ci cylindry wyskoczyć z bloku :) auto jest na bank kombinowane za tanio co do przebiegu jeszcze ten gaz :) zanim coś kupisz zainwestuj w dobry tester lakieru i w diagnoste bmw by ci sprawdził dokładnie oprogramowanie wraz z crashdata czy były jakieś zmiany wprowadzone musi być fachowca z 10letnim doświadczeniem by umiał dokładnie to zbadać bo są knify jak to oszukać jeśli wszystko masz ok pozostaje kompresja silnika i zawieszenie. Możliwe że jest ok tylko sprawdź czy to nie składak. Patrz dokładnie na tylne boczne błotniki bo tam najczęściej walone jest od driftu amatorskiego

sQners
Posty: 13 (po ~201 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 282
sQners
  6 marca 2013

Jak dla mnie to cały przód był przerabianiany zderzak i nerki. Z jakiegoś powodu jest to inne niż w orginale to auto przed liftem a powkladano po lifcie czemu to nie wiem. Lampy są też nowe ale przed liftingiem. Te felgi szybko wyklepia ci elementy gumowe na nas, ych drogach 45mm max

sQners
Posty: 13 (po ~201 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 282
sQners
  6 marca 2013

Sprawdź u ostatniego ubezpieczyciela stan licznika i w serwisie bmw numer vin jakie daty towarzyszyły tym przebiega i określisz jego prawdziwy stan

sQners
Posty: 13 (po ~201 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 282
sQners
  6 marca 2013

Ty możesz tam jechać i poszukać auta z pod domu tam wystawiają lepsze niż na tych aukcjach. Nie kupuj po komisjach takiego auta bo zły pomysł jest osoba prywatna która miała te auto jakiś czas najlepiej brać. Nie martw się popełniłisz jakieś błędy w zakupie to się nauczysz hehe tak jak ja. Nigdy nie wierz handlarzowi

shinu
shinu
  6 marca 2013

najpierw zdaj prawko:P
przedni zderzak nie spasowany, (o ile idzie ten plug tak nazwac)
zasadniczo jesli kupowac auta to najlepiej uderzyc na forum tego modelu i tam poszukac, czesto nawet tanie sztuki stoja a masz kilkaset ludzi, ktorzy ogarniaja temat w jednym miejscu takze zawsze mozna podpytac. Tym komisem nawet glowy bym sobie nie zawracal.

WujekBeton
WujekBeton
  6 marca 2013

Tych zdjęć to nie idzie w większym formacie obejrzeć?

sQners
sQners:

Naucz się pisać w jednym poście, a nie w przeciągu 18 minut napisałeś 4 posty.

Co do auta to moim skromnym zdaniem za tanie, albo taka super okazja, w co szczerze wątpię. Tak jak napisał shinu, znajdź jakieś forum BMW, a tam często gęsto są działy gdzie ludzie pytają o samochody przed kupnem, może coś więcej ktoś Ci powie.
mlodystopro
mlodystopro
  6 marca 2013

Samochód nie jest dla mnie napisałem na samym początku. Powiem szczerze ze nie wiem czego sie wgl spodziewać. Może to był jakiś rozbity Anglik ? Albo kupiony z dziurą w bloku. W Polsce wszystko jest możliwe. Mój sąsiad który kupował ostatnio e60 było oglądać ją z mechanikiem z " kliniki BMW " z Opoczna. Podłączył komputer, sprawdził lakier. I mówił ze pierwszy raz spotkał tak dobry egzemplarz. Macie tutaj stronę : http://www.klinika-bmw.pl/

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  7 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Samochód nie jest dla mnie napisałem na samym początku. Powiem szczerze ze nie wiem czego sie wgl spodziewać. Może to był jakiś rozbity Anglik ? Albo kupiony z dziurą w bloku. W Polsce wszystko jest możliwe. Mój sąsiad który kupował ostatnio e60 było oglądać ją z mechanikiem z " kliniki BMW " z Opoczna. Podłączył komputer, sprawdził lakier. I mówił ze pierwszy raz spotkał tak dobry egzemplarz. Macie tutaj stronę : http://www.klinika-bmw.pl/

po 1 z Opoczna to nie ma fachowca od BMW dobrego najbliżej znajdziesz w Tomaszowie maz !!!

zaprowadziłem do niego bmw swoje kiedyś to myślałem ze go zaje.......e .tak sie nadaje o jak tusk do rządów
PanSmarki
PanSmarki
  14 marca 2013

Jezeli wam cylindry z bloku wyskakuja to wszystko tlumaczy.. Propsy !

spylacz
spylacz
  15 marca 2013
adiluki
adiluki: po 1 z Opoczna to nie ma fachowca od BMW dobrego najbliżej znajdziesz w Tomaszowie maz !!! zaprowadziłem do niego bmw swoje kiedyś to myślałem ze go zaje.......e .tak sie nadaje o jak tusk do rządów

A to bardzo ciekawe co piszesz... chyba trzeba by skonfrontować dany przypadek "face to face" z zainteresowanym, który nie ma pojęcia, że ktoś mu bezpodstawnie dupę w sieci obrabia :)
WujekBeton
WujekBeton
  15 marca 2013

Specjalnie w tym celu konto zakładałeś? Ze swojego strach było napisać?

spylacz
spylacz
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Specjalnie w tym celu konto zakładałeś? Ze swojego strach było napisać?


?

Sprecyzuj, bo nie wiem co ci chodzi...
WujekBeton
WujekBeton
  15 marca 2013

Założyłeś konto na portalu Fotka w celu dodanie tego właśnie komentarza/postu na forum motoryzacja w temacie Wyprawa po BMW?

spylacz
spylacz
  15 marca 2013

To to zrozumiałem tylko nie skumałem tekstu - "Ze swojego strach było pisać?"... Jakieś sprecyzowanie?

Bo pisze ze swojego konta, bo niby z jakiego innego?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.