adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  25 lutego 2013 (pierwszy post)

siemka .sory ze tu ale nigdzie nie mogę znalez tematu na moj problem.mam ciągnik Massey Ferguson 158 75km . używam go 3razy do roku i teraz ostatnio po 6godzinach ciężkiej pracy w lesie i podczas powrotu stracił moc obroty max1500 a bywało do 2200 .Totalnie nie ma sił rypany mól jak stary golf 1.4 . ja sie na tym nie znam i nie wiem za co sie brac (z mechanika mam do czynienia ale w autach )

raffx89
raffx89
  25 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

hmm no przyczyn może być wiele,z najproszszych do spr do zobacz czy nie wydmuchało uszczelki pod głowicą,może coś byc z pompą wtryskową,jak ma spadek mocu to może coś z panewka i wal sie zaciera?,,czy jak ma spadek mocy to przy ponownym odpalenie cięzko kreci rozrusznikiem?a może po prostu silnik nadaje sie juz do remontu

ps,raz w c360- też nagle straciła moc ale to trwało dosłownie pare chwil i silnik zgasł i juz nie odpalił,co sie okazało obrociło panewke na wale i sie zatarł

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  26 lutego 2013

on miał remont kapitalny od a do z .ten ciągnik był szykowany jako pomoc awaryjna wiec musiał być zrobiony na tip top a tu nagle

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.