oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)

Jak to jest z samochodami z wyższej półki np porshe 911 ,bugatti veyron lub ferrari...
Jak takim samochodem da się jechać 50 km/h na przykład w mieście? Na dwójce jadą czy na półsprzęgle? Jak tam jest z gazem?

WujekBeton
WujekBeton
  12 grudnia 2012

Poważnie nie masz większych zmartwień? Supersamochody chyba nie mają sprzęgła w systemie 0-1 wiec podejrzewam, że teoretycznie można nimi jeździć, ale nie są tworzone do tego żebyś spokojnie jechał po mieście 50km/h. Ludzie, których stać na Veyrona czy Ferrari na co dzień nimi nie jeżdżą, do jazdy codziennej mają jakieś Maybachy czy Rolce'a z kierowcą oczywiście.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  12 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam jest z gazem?

Jeżeli kogoś stać na samochód wart 500 tyś zł czy nawet milion to stać go na zatankowanie.
Jeżeli chodzi o instalacje gazowe bo dziwnie Twoje pytanie zabrzmiało.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
NicZaFriko
NicZaFriko
  12 grudnia 2012

Normalnie sie jedzi , przeważnie sa montowane sekwencyjne skrzynie a jechalem kiedys z rajdowcem jakims sportowym samochodem lotus cos takiego , wiem że jakis festyn byl :D I normalnie jechal powoli na 2 bo mias wyswietlacz , i nie szarpalo go nic .. normalnie jechal , potem nawet z trybem sport..

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  14 grudnia 2012

sory,ale nie pomogliscie mi. mam forum.

WujekBeton
WujekBeton
  14 grudnia 2012

Więc pochwal się odpowiedzią.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 grudnia 2012

nie za bardzo rozumiem o co Ty pytasz? to tak jakbyś zapytał jak można jechać Actrosem bez naczepy:woot:
wszystko jest dla ludzi i to że jakieś auto osiąga 100 na pierwszym biegu nie znaczy że po mieście można tylko 1 jechać ;) .... więc da się i można normalnie i imho lepiej tak niż robić sobie z miasta tor wyścigowy bo potem często kończy się karierę na filarze jakiegoś wiaduktu itp

Xtrance84
Xtrance84
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sory,ale nie pomogliscie mi. mam forum.

pojeździj na sportowym to zobaczysz, zwykły samochód, :) jeździ jak inny ale po naciśnięciu pedału "gaz" niestety robi wielką różnicę :) umiesz prowadzić to nie ma takiego samochodu który by nie pojechał 50 kn/H :)
whoreswanted
whoreswanted
  14 grudnia 2012

Przecież można jezdzic na niskich obrotach? A takie auta zwykle wyposażone są w automatyczna skrzynie biegów

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.