niepozorny1234
niepozorny1234
  2 listopada 2012 (pierwszy post)

Witam przymierzam się do zakupu nawigacji do ok 600 zł nie znam się zbytnio na nich , co byście polecili?

whitestok
whitestok
  6 listopada 2012

Osobiście mogę polecić Mio lub Navman. W sumie to jedno i to samo tylko nazwą się różnią zazwyczaj.

drpieszczoch
Posty: 5 (po ~546 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
drpieszczoch
  7 listopada 2012

Ja zaś nokię na Symbian :) Ich mapy (navteq bodaj) też są całkiem niezłe - używałem praktycznie na każdym kontynencie (poza Afryką) i się nie przejechałem - Symbian'owa iteracja wydaje mi się trochę lepsza od tej na windę btw.

kozlof
kozlof
  13 listopada 2012

Lark może nie jest najlepszą firma ale mi dzielnie w pracy służy od 3 lat dzień w dzień , wgrana jest najnowsza automapa i tyle kombinacji , masz coś takiego jak gwarancję więc w razie problemów wysyłasz na serwis i tyle . Każde urządzenie klepane jest w chinach . Dosyć fajnie sprawuje się nawigacja z Pentagramu no i już upadła firma Track ( urządzenia w przedziale ok 350 - 450 zł ) z ciut droższych spokojnie możesz kupić Navroad-a . Nie pakuj się w żadnego TomToma czy tam Mio

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  17 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lark,najgorszy chłam jaki może być, wiesza się, nie łapie zasięgu, często trzeba kalibrować wyświetlacz. Miłego użytkowania :)

mam od 4 lat z AM i nic takiego nie miało nigdy miejsca :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.