DelesiK
DelesiK
  13 października 2012 (pierwszy post)
jest tu ktos kto interesuje sie tuningiem jdm?
MuyBueno
MuyBueno
  19 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie spinaj tak bo sie zesrasz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: z jakością gorszą niż jakość wycieraczek w niemieckich samochodach

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda boli czy co?

W tym temacie z mojej strony zero spiny,tylko irytuje mnie wyciąganie tych Niemców pod niebiosy,za każdym razem-w każdym temacie.Sama mam BMW a i Hondę też miałam więc wiem o co chodzi i wiem o czym mówię.
whitestok
whitestok
  19 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisalem po prostu kilka słow prawdy, ze Civic to toczki na kołach, z jakością gorszą niż jakość wycieraczek w niemieckich samochodach a Ty juz sie tak chlopie napinasz :) Prawda boli czy co? Nie mam nic do japończyków, ocenilem tylko jak wypadla w moich oczach honda civic.

heh irytuje mnie takie podejście...to, że egzemplarz którym jeździłeś był dobity to nie znaczy, że wszystkie civic takie są...A KWESTIĘ JAKOŚCI NA TWOIM MIEJSCU BYM PRZEMILCZAŁ ZAMIAST SIĘ POGRĄŻAĆ JESZCZE BARDZIEJ TAK JAK TY TO ZROBIŁEŚ :D musiałbyś jeszcze się dużo dowiedzieć o marce Honda abyś mógł cokolwiek powiedzieć o jakości aut które od lat wyjeżdżają z taśm produkcyjnych tej marki.
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  19 października 2012

Myślę, że temat został wyczerpany, zaczynają się jakieś spiny i kłótnie.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.