PatrysCZM
Posty: 1013 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 316
PatrysCZM
  10 lipca 2012 (pierwszy post)
Skradziono auto! Chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu samochodu! Dzisiaj w nocy z poniedziałku na wtorek przy ulicy Gierczak w Koszalinie, dokładnie parking za ostatnim blokiem między blokami, a domkami. BMW E36 Sedan, kolor czarny, środek jasna szara skóra (dwa przednie fotele bardzo delikatnie różniące się od kanapy), zderzaki szare nie w kolorze nadwozia, z przodu brak halogenów-czarne zaślepki, silnik 1.6 ale brak oznaczeń zewnętrznych, dwie opony Superstar, dwie Michelin, kilka małych wgnieceń na masce po gradobiciu, na lewym tylnym nadkolu brązowa zaprawka. Gdyby ktokolwiek miał jakiekolwiek informacje o takim samochodzie, tanich częściach do tego modelu itp.,itd bardzo proszę o kontakt pod numerem: 606-366-314, patric5@o2.pl, PW.

www.myspace.com/patrysczm

siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  10 lipca 2012

nie pomoge, ale dodam że mam na sprzedaż wiele części do e36 1.6, blacharka czarna , zderzaki szare, szare skóry, maska pognieciona ale da sie poszpachlować popupać i pomalować w kolor taki jakich chcecie , drzwi, klapa, dach, itd od sedana pisać tylko na PW

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  11 lipca 2012

mi miesiąc temu ukradli VW Caddy 2006 rok :(

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2012
siemaszdylara
siemaszdylara: nie pomoge, ale dodam że mam na sprzedaż wiele części do e36 1.6, blacharka czarna , zderzaki szare, szare skóry, maska pognieciona ale da sie poszpachlować popupać i pomalować w kolor taki jakich chcecie , drzwi, klapa, dach, itd od sedana pisać tylko na PW

:crylol:
znalazłem kradzieja :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  12 lipca 2012

He tam w koszalinie sie dzieje :
Ostatnio skradziono tam fiata uno :) haha

Smarki
Smarki
  13 lipca 2012
siemaszdylara
siemaszdylara: nie pomoge, ale dodam że mam na sprzedaż wiele części do e36 1.6, blacharka czarna , zderzaki szare, szare skóry, maska pognieciona ale da sie poszpachlować popupać i pomalować w kolor taki jakich chcecie , drzwi, klapa, dach, itd od sedana pisać tylko na PW


http://w.fotka.pl/0e6aadf572.jpg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.