Sebastian1984men
Sebastian1984men
  1 lipca 2012 (pierwszy post)

Mam do zoferowwania honde crx d16a9 seryjnie bylo 131KM obecnie okolo149 KM rocznik 1991 w kolorze czarnej perly z palety bmw cos wiecej o aucie:
-karoseria byla gruntownie odswiezona zmieniony kolor z srbnego na czarna perle
-podwozie zakonserwowane
-przyciemnione lampy tyl i postojowki przod
-szyberdach sprawny nie cieknacy
-obszyta tylna kanapa polka i oslonki glosnikow
-akumlator przeniesiony do bagaznika
-silnik byl kpl odbudowany zmienione panewki na acl racer mocniejsze korbowody pierscienie,pozatym glowica nowe zawory dotarte plus nowe uszczelniacze zaworow silnik doprezony
-nowe swiece ngk
-nowy rozrzad (pompa wody ,napinacz i pasek)
-nowe klocki przod
-sprzeglo valeo na 6 sprezynach
-nowe filtry i olej 10w40
-wydech calkowity przelot 4-2-1 zakonczony wydechem WM z silencerem
-dolot stozek
-zawieszenie seryjne
-radio sony cd/mp3/usb 4x52wat glosniki przod x-bass tyl lanzar
-kola borbert 15 195/45 plus 14na zime opony do zmiany
-przyciemnione szyby tyl boczne
-nowe nakladki pedalow
-zmieniony plyn chamulcowy i olej w skrzyni
-wszystko sprawne samochod uzytkowany na codzien spalanie 5trasa miasto 7l
-i wiele innych rzeczy jak cos dopisze

piesleszek1
piesleszek1
  2 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko crx za 30tys robisz 100 ponizej 4s i 200w 7s zadnym z powyzszych tego nie uzyskasz w tych kwotach to jest ten problem a wygladac tylko to moze kazde auto piesleszek1:Jeżeli miał bym wydać na sportowy samochód 30 tysięcy kupił bym 200 sx-a s14a albo jakiegoś wrx-a jak większość z resztą ;]


Wygląd też jest ważny to raz, jak wygląda crx....nie będę tego komentował bo szkoda gadać a poza tym każdy ma swój gust ;) a dwa to opisanym przez Ciebie samochodem można się jedynie pobawić do normalnej jazdy to on się nie nadaje.
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  2 lipca 2012

pleciesz jedno i to samo jakym wybieral to sti a pozatym masz najwiecej do powiedzenia bo niemasz nic jedz na europe i poszukaj sobie czegos zadbanego i konkretnego to za 30tys kkupisz tylko zadbanego crx w seri w polsce 2-3 letnie auta juz maja krecone liczniki sa po dzwonach itd jak sie patrzy na takiego jelenia co mysli ze kupuje 3letnie auto zprzebiegiem 20-30tys to az sie smiac chce bo auto w paraktyce juz 200tys ma na liczniku i kazdy jedne samochod przychodzi juz do nas co ma powyzej 2 lat krecony licznik zmienine zuzyte wnetrze itd i idzie jako igielka bo ceny igielek za granica sa wyzsze niz u nas

Konto usunięte
Konto usunięte: Sebastian1984men:tylko crx za 30tys robisz 100 ponizej 4s i 200w 7s zadnym z powyzszych tego nie uzyskasz w tych kwotach to jest ten problem a wygladac tylko to moze kazde auto piesleszek1:Jeżeli miał bym wydać na sportowy samochód 30 tysięcy kupił bym 200 sx-a s14a albo jakiegoś wrx-a jak większość z resztą ;] Wygląd też jest ważny to raz, jak wygląda crx....nie będę tego komentował bo szkoda gadać a poza tym każdy ma swój gust ;) a dwa to opisanym przez Ciebie samochodem można się jedynie pobawić do normalnej jazdy to on się nie nadaje.
piesleszek1
piesleszek1
  2 lipca 2012

Uwierz mi że pomimo to że jestem od Ciebie o 6 lat młodszy ( sugerując po Twoim nicku 1984) nie chwaląc się dorobiłem się ciężką pracą wielu rzeczy tych materialnych jak i wiedzy z różnych dziedzin od mechaniki poprzez automatykę, elektroenergetykę, elektronikę, elektrykę i niedawno mechatronikę, których za pieniądze nie kupisz. Po drugie naucz się poprawnie składać zdania bo zanim zaczaiłem o co chodzi w tym bełkocie napisanym przez Ciebie musiałem to czytać 3 razy. Widać że jesteś człowiekiem, który słysząc odmienną prawdę od swoich poglądów burzy się jak soda z octem.

BTW

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie patrzy na takiego jelenia


Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  2 lipca 2012

robiem z samochodami od dawna wiec wiem co ludziom wpychaja i jestem w tym rozeznany zeby zarobili przywoza najtansze styrane po powodzi czesto itd nigdy calego sprawnego bo by na tym nie wyszli a kupuja calymi tirami co 2 auto jest calosciowo lakierowane do 5lat

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwierz mi że pomimo to że jestem od Ciebie o 6 lat młodszy ( sugerując po Twoim nicku 1984) nie chwaląc się dorobiłem się ciężką pracą wielu rzeczy tych materialnych jak i wiedzy z różnych dziedzin od mechaniki poprzez automatykę, elektroenergetykę, elektronikę, elektrykę i niedawno mechatronikę, których za pieniądze nie kupisz. Po drugie naucz się poprawnie składać zdania bo zanim zaczaiłem o co chodzi w tym bełkocie napisanym przez Ciebie musiałem to czytać 3 razy. Widać że jesteś człowiekiem, który słysząc odmienną prawdę od swoich poglądów burzy się jak soda z octem. BTW Sebastian1984men:jak sie patrzy na takiego jelenia Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)
whitestok
whitestok
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko crx za 30tys robisz 100 ponizej 4s i 200w 7s zadnym z powyzszych tego nie uzyskasz w tych kwotach to jest ten problem a wygladac tylko to moze kazde auto

za to 200SX za 30 tys na pewno da dużo więcej frajdy niż jakiś klin z przednim napędem, lubię Hondy ale po prostu koleś przeginasz, bez urazy ale jesteś tępy jak łyżka!
Sebastian1984men
Sebastian1984men
  3 lipca 2012

niema auta do wszystkiego albo kupujesz do posmigania bokiem albo do sprintu spojrz na siebie i przeczystaj wszystko a nie wyrywaj sobie tekstow z calosci

Konto usunięte
Konto usunięte: Sebastian1984men:tylko crx za 30tys robisz 100 ponizej 4s i 200w 7s zadnym z powyzszych tego nie uzyskasz w tych kwotach to jest ten problem a wygladac tylko to moze kazde auto za to 200SX za 30 tys na pewno da dużo więcej frajdy niż jakiś klin z przednim napędem, lubię Hondy ale po prostu koleś przeginasz, bez urazy ale jesteś tępy jak łyżka!
Corradolicious
Corradolicious
  3 lipca 2012

CRX za 30tys i ponizej 4sek do paki? Budowales kiedys POWAZNY silnik?
CRX jest tylko dla fanatyka, bo to szybkie tylko na prostej, jak ktos chce sie uczyc zakretow to lepiej zainwestowac w jakies saxo albo puga 106 jak koniecznie musi byc przedni naped.

A to, ze mozna kupic tez za 30tys... to, ze ktos sobie taka cene ubzdural i wystawil na allegro to nie znaczy, ze to sprzeda

Sebastian1984men
Sebastian1984men
  3 lipca 2012

budowalem nie bede sie wypowiadalll bo co jeden to madzejszy zbuduj zakuty silnik uturbiajac go i wyciskajac z niego cos i potem sie wypowiedz przesiadlem sie na supre i crx mi jest zbedny

Konto usunięte
Konto usunięte: CRX za 30tys i ponizej 4sek do paki? Budowales kiedys POWAZNY silnik? CRX jest tylko dla fanatyka, bo to szybkie tylko na prostej, jak ktos chce sie uczyc zakretow to lepiej zainwestowac w jakies saxo albo puga 106 jak koniecznie musi byc przedni naped. A to, ze mozna kupic tez za 30tys... to, ze ktos sobie taka cene ubzdural i wystawil na allegro to nie znaczy, ze to sprzeda
WujekBeton
WujekBeton
  3 lipca 2012

Żałuję, że Cię odesłałem na to forum, mogłeś nadal na Czacie Flirt+18 ogłaszać ,,furę"...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.