mateuszmtn
Posty: 10 (po ~158 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 763
mateuszmtn
  13 czerwca 2012 (pierwszy post)

Liga dawcow na skuterach zadzi... Dla wszystkich skuterowcow nauczcie sie jezdzi dzis jeden taki by mi sie wtramoli w Zx10rr po prostu brak mi i nam co jezdza na motorach na was. Nie mozecie kupic nawet 400 poj takiej Hondy cb1 typowego streetfighter'a ? A ja popylacie na tych 50 ? Juz nawet Honde nsr . Honde cbr 125 . Yamahe r125 ? Trudno udlozyc kase na cos co wyglada ? Brak mi slow :-) i nie uwazajcie cie za jakis moto chlopakow jak gora 80 macie na blacie :-) jak macie ambicie to kupie cos mocniejszego zeby bylo nas wiecej skuter jest dobry dla dziewczyn i ludzi na emeryturze i i ludzi w wieku 14 lat ...

SmOkUzgrr
SmOkUzgrr
  13 czerwca 2012

zeby miec zx10r trzeba miec glowe aby potrafic jezdzic a nie cynic o bo mam 140km czy wiecej i chce zap**rdalac po 200 km/h. to ze masz mocniejszy pojazd nie znaczy ze masz wiecej praw. Kazdego z nas kto ma pojazd zmechanizowany i z napedem silnikowym obowiazuja takie same prawa a jezeli chcesz wariowac to jedz na autobane albo na ekspresowa tam Tobie zaden nie przeszkodzi ze skuterem. Tyle co mam do napisania 3-m sie i przyczepnosci zycze

siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  13 czerwca 2012
mateuszmtn
mateuszmtn:

jesteś idiotą, pozdrawiam
mateuszmtn
Posty: 10 (po ~158 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 763
mateuszmtn
  13 czerwca 2012

Widac ze masz bardzo rozgarniety umysl i wypowiedz dylara zmien dilera :-)

siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  13 czerwca 2012
mateuszmtn
mateuszmtn: Widac ze masz bardzo rozgarniety umysl i wypowiedz dylara zmien dilera :-)

masz 19 lat ledwo co zdałeś mature albo skończyłeś zawodówke rodzice Ci kupili motór i szarżujesz kręcąc beke ze skuterowców a potem będzie
mateuszmtn
Posty: 10 (po ~158 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 763
mateuszmtn
  13 czerwca 2012

W wieku 16 lat na 600 poj teraz 1000 i 1199 :-) pozdrawiam :-)

siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  14 czerwca 2012
mateuszmtn
mateuszmtn: W wieku 16 lat na 600 poj teraz 1000 i 1199 :-) pozdrawiam :-)

tak bardzo mnie to jebie
WujekBeton
WujekBeton
  15 czerwca 2012

Dajcie spokój dzieciakowi. Przecież już pali fajki, dwa razy jarał jedno bicie w pięciu, a raz nawet widział pępek dziewczyny w remizie.
Rodzice nawet motóra mu nie kupili, bo się nie chwali, a poza tym to źle zaczynasz współżycie na forum, chamie!
siemaszdylara
Posty: 232 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
siemaszdylara
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: źle zaczynasz współżycie na forum, chamie!

podbijam
piesleszek1
piesleszek1
  17 czerwca 2012

Mieć motocykl to jedno a potrafić na nim jeździć to drugie, wylewając tutaj swoje frustracje świadczy tylko o tym że masz jakieś kompleksy albo opony pozdzierane tylko po środku :) Taki z Ciebie ''Bajker'' ze bym Cię swoim fazerem 600 z kuframi objechał :)

LimeGreen
LimeGreen
  24 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki z Ciebie ''Bajker'' ze bym Cię swoim fazerem 600 z kuframi objechał :)


Żaden z niego biker. Brak mu podstawowego szacunku do innych użytkowników ruchu co skreśla go na starcie. Myślę, że te wszystkie motocykle które wymieniał, ogląda jedynie w formacie .jpg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.