gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  5 października 2009 (pierwszy post)

Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi? Jestem pewny, że niedługo znajdzie się ich wiele jak miało miejsce z chelsea fc. Pozdro dla prawdziwych kibiców jakich coraz mniej.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009

Wejdz na profil to zobaczysz ile wzmianek, ze uwialbia sie piwo i w ogole alkohol:P

Donald WHO YOU?

DziQ
DziQ
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: gucioreddevil1989 Widać, że jestes z Poznania:D


tez to chciałem napisać :) ale tutaj jest za wiele osób które wzięły by to za ostrą napinke jak bym Ja to napisał :D
marion695
marion695
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Wejdz na profil to zobaczysz ile wzmianek, ze uwialbia sie piwo i w ogole alkohol:P

haha nasi pilkarze tez lubia sie napic i ozbacz niezle sobie poczynaja
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha nasi pilkarze tez lubia sie napic i ozbacz niezle sobie poczynaja

nasi...? W kanał to się wali w Anglii... tylko tam uimeją grać na kacu, a nasz jak wypije do biega do tyłu i kolana mu sie w boki zginają. Jedyny ziom to był Kowal :P No a Franek Smuda popil z Bestem ;D
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Y za to na pewno jestes wielkim fanatykiem MU i co tydzien albo 2 jestesna Old Trafforf badz na wyjezdzie za swoją druzyna.Dla mnie jests d..a a nie fanatyk jak takim jeses to musisz sie do Anglii wyprowadzic bo co to ma by


MICHAŁ POL
Rozwija się ostatnio temat kibiców drużyn zagranicznych, którzy ponoć nie mogą się równać z kibicami zespołów lokalnych, ponieważ nie mogą co tydzień wspierać klubu na stadionie, cała ich łączność z drużyną przerywa się w momencie odejścia od komputera. Jak Ty się na to zapatrujesz?

Ja jestem właśnie zbudowany takimi kibicami. Od kiedy mam bloga i częściej bywam w Internecie, wyżej cenię kibiców drużyn zagranicznych. Patrzę na strony tych klubów, bardzo wysoko je oceniam. Chodzi mi o pasję, z jaką ludzie piszą o swoich drużynach, o ilość czasu, jaką im poświęcają. Nie widzę powodów, dla których mieliby być gorsi od fanów polskich zespołów. Każdy w końcu kiedyś trafi na Anfield czy Santiago Bernabeu, ale liczy się pasja, z jaką ludzie podchodzą do swojej drużyny.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: I sportowiec pewnie z ciebie mierny za dużo alkoholu:)

Spojrz na Besta :P

Predator007TSW
Predator007TSW: DLa mnie MU jest smiesznym klubem obecnie.

yhmy... rok temu spojrz co zdobyl... prawie wszystko... i smiesz nazywac GO smiesznym klubem?

Predator007TSW
Predator007TSW: Ferdinand,Rooney, Van Nistelrooy czy inni to przyszli za 10 piłek do Manchsteru co nie?

po pierwsze nie przyszli w jednym sezonie, po drugie nie przyszli jako wielkie gwiazdy tylko w ManU sie rozwineli jak wiekszosc zawodnikow. widziales kiedys wielka gwiazde ktora trafila na Old Trafford? poza upadlym Owenem, ktorego UNITED PODNIOSŁO!!!???
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi? Jestem pewny, że niedługo znajdzie się ich wiele jak miało miejsce z chelsea fc. Pozdro dla prawdziwych kibiców jakich coraz mniej.

Straciłem szacunek do tego klubu od czasu kiedy przejął go szejkus. Poza tym zawsze trzymam za nich kciuki w pojedynkach derbowych. A powodem założenia tego tematu jest złośliwość kibica United i powinien zostać zamknięty.

Moderatorku 88 do dzieła !

Konto usunięte
Konto usunięte: akurat Citizens mają wielką historię i bardzo wielu fanów ...

I zdecydowanie bardziej zaangażowanych fanów. To United słyną z pikników..

Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

Dlaczego piszesz jak pokemon? Jesteś niepełnosprytny?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze nie przyszli w jednym sezonie, po drugie nie przyszli jako wielkie gwiazdy tylko w ManU sie rozwineli jak wiekszosc zawodnikow. widziales kiedys wielka gwiazde ktora trafila na Old Trafford? poza upadlym Owenem, ktorego UNITED PODNIOSŁO!!!???

CO to ma do rzeczy? Dla mnie bez roóżnicy czy MU kupiło by gracza za 30mln, który jest mega gwiazdą czy nią jeszce nie jest.Ferdinand już przed przyjściem do MU by łjednym z najlepszych obrońców świata i daleko doprowadził Leeds razem z Woodgatem na środku obrony. Rooney już strzelal dla reprezentacji zanim trafił do MU i wiadomo byłoo, że bedzie wielkim graczem. Tak samo wyrywanie w chamski sposób zdolnych młodych piłkarzy nie jest dobre i jest dla mnie równoznaczne z kupowaniem gwiazd. Real wydał 2 razy więcej kasy i jakoś Ci to nie przeszkadza?

Co do gadki o sezonowcach to MU ma ich na pewno wieeeele więcej a kibiców mają jednych z najgorszych na wyspach. Pamiętam jak sam Keane strasznie na to narzekał,że musi grać przuy pustych trybunach bo "kibicom" sie poprzewracało w głowach i nic im sie nie chce.

Donald WHO YOU?

3jek
Posty: 9 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
3jek
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie z obecnie grających w PL drużyn mierzyć się w tej materii mogą z nim tylko takie ekipy jak Wolverhampton, Aston Villa, Sunderland, Bolton czy olaboga Everton.


Jako kibic LFC się z tym nie zgodzę . FC Liverpool najbardziej utytułowany klub w UK
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 października 2009
3jek
3jek: Jako kibic LFC się z tym nie zgodzę . FC Liverpool najbardziej utytułowany klub w UK


zaskoczę Cię, bo również sympatyzuję z tą drużyną.
chodzi mi raczej o to, że tamte drużyny na szczyt wspinały się dużo wcześniej.

===========
w ogóle to moderatorzy powinni zamknąć temat.
prowokuje do napinek
folkemon
folkemon
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle to moderatorzy powinni zamknąć temat. prowokuje do napinek

nie mogę Ci pomóc, jestem koniem :mrgreen:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009
3jek
3jek: Jako kibic LFC się z tym nie zgodzę . FC Liverpool najbardziej utytułowany klub w UK

Niestety ale jeżli chodzi o krajowe rozgrywki to United już wyprzedzili Liverpool w osiągnieciach. Maja wiele więcej pucharów ANglii. Jedynie wygrane w ucharze europy/LM sa z minimalna przewaga LFC.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009

Samemu boli mnie to, że MU w tytułach dogoniło LFC. Gdy widziałem pierwszy mecz Liverpoolu bodaj w 94r to odrazu ten klub obdarzyłem sentymentem i nie wierzyłem, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym MU będzie mieć tyle samo tytułów:)

Donald WHO YOU?

NeverMind1910
NeverMind1910
  6 października 2009

Milczcie chamy !

Tylko Wolverhampton !

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Niestety ale jeżli chodzi o krajowe rozgrywki to United już wyprzedzili Liverpool w osiągnieciach. Maja wiele więcej pucharów ANglii. Jedynie wygrane w ucharze europy/LM sa z minimalna przewaga LFC.


zapominasz chyba o Pucharze UEFA :) w którym LFC bije MU na głowę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.