gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  5 października 2009 (pierwszy post)

Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi? Jestem pewny, że niedługo znajdzie się ich wiele jak miało miejsce z chelsea fc. Pozdro dla prawdziwych kibiców jakich coraz mniej.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 października 2009

Sezonowcy lecą na drużyny, które coś osiągają w obecnej chwili, a nie na ekipy, które ostatni wielki sukces odnosiły w 1970 r. (nigdy im tego finału nie zapomnę :zly:)
Manchester City to wspaniały klub z wielkimi tradycjami...
w sumie z obecnie grających w PL drużyn mierzyć się w tej materii mogą z nim tylko takie ekipy jak Wolverhampton, Aston Villa, Sunderland, Bolton czy olaboga Everton.

Poza tym jak możesz nazywać (jako jak mniemam kibic MU) klub, który wywodzi się od tego samego Newton Heath L&YR co ekipa z Old Trafford.

A to jaką politykę teraz prowadzą kluby ma małe znaczenie w gruncie rzeczy.
MU kradnie młodych, Cityzens wykupuje starszych...
Od kiedy CR stał się gwiazdą futbolu, nie sposób tej gry nazywać sportem.

Poza tym skąd w ogóle podejrzenie, iż są tu jacyś sezonowcy?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jak możesz nazywać


nazywać śmiesznym :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jak możesz nazywać (jako jak mniemam kibic MU) klub, który wywodzi się od tego samego Newton Heath L&YR co ekipa z Old Trafford.


łe znowu coś pomyliłem :nielapie:

oczywiście MC wywodzi się od West Gordon... przepraszam.
Jednak pamięć mnie dziś zawodzi. Dobrze, że istnieje wikipedia.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sezonowcy lecą na drużyny, które coś osiągają w obecnej chwili, a nie na ekipy, które ostatni wielki sukces odnosiły w 1970 r. (nigdy im tego finału nie zapomnę )

teraz wiele gwiazd poprzychodzilo, razem z nimi przyjda sezonowcy

Konto usunięte
Konto usunięte: Manchester City to wspaniały klub z wielkimi tradycjami...

a to Ci...

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie z obecnie grających w PL drużyn mierzyć się w tej materii mogą z nim tylko takie ekipy jak Wolverhampton, Aston Villa, Sunderland, Bolton czy olaboga Everton.

chyba jestes niepowazny... a gdzie United, Liverpool czy Nothingam!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jak możesz nazywać (jako jak mniemam kibic MU) klub, który wywodzi się od tego samego Newton Heath L&YR co ekipa z Old Trafford.


Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym jak możesz nazywać (jako jak mniemam kibic MU) klub, który wywodzi się od tego samego Newton Heath L&YR co ekipa z Old Trafford.

Co za bajki opowiadasz!!! Newton Heath to pierwsza nazwa United, City powstalo 3 lata pozniej jako West Gorton

Konto usunięte
Konto usunięte: A to jaką politykę teraz prowadzą kluby ma małe znaczenie w gruncie rzeczy. MU kradnie młodych, Cityzens wykupuje starszych... Od kiedy CR stał się gwiazdą futbolu, nie sposób tej gry nazywać sportem.

irytuje mnie nastawienie na pieniadze i pomysl, ze za nie mozna kupic sukcesy...
DziQ
DziQ
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi? .


wkurzyło mnie to zdanie.
marion695
marion695
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi?

czemu przesmiesznemu??bo maja kase i kupuja dobrych graczy?
Carlsb
Carlsb
  6 października 2009

akurat Citizens mają wielką historię i bardzo wielu fanów ...

(nie , nie jestem fanem Citizens)

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009

gucioreddevil1989

Widać, że jestes z Poznania:D

Y za to na pewno jestes wielkim fanatykiem MU i co tydzien albo 2 jestesna Old Trafforf badz na wyjezdzie za swoją druzyna.Dla mnie jests d..a a nie fanatyk jak takim jeses to musisz sie do Anglii wyprowadzic bo co to ma byc. City to również jest klub z Historią a jak CI ich zakupy nie pasują to przypomnij sobie zakupy MU. Ferdinand,Rooney, Van Nistelrooy czy inni to przyszli za 10 piłek do Manchsteru co nie? Ja nie wiem jak można sie oburzac, że CIty sobie kupuje jak MU robił to samo tylko może nie tak na raz. ALe City chce szybko zbudowac druzyne i musi kupować szybko bo jezeli robili by 1 duzy transfer co rok to za 5 lat może by cos zdziałali.

Lepiej martw sie o MU. Ze CIty moze mieli sporo okazji bramkowych ale CIty grało bez Adebayora czy RObinho a i tak sedzia uratował pupe MU.

Na Real sie nie oburzasz, ze wydał 250mln?Juve tez sporo wydało, Inter tak samo.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009

I sportowiec pewnie z ciebie mierny za dużo alkoholu:)

Donald WHO YOU?

folkemon
folkemon
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: MANCHESTER UNITED

Konto usunięte
Konto usunięte: manchester city

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gucioreddevil1989:MANCHESTER UNITED gucioreddevil1989:manchester city gucioreddevil1989:Tak mnie zastanawia... jest tu już jakiś sezonowiec, który kibicuje temu prześmiesznemu klubowi?

Dobre spostrzeżenie:)

DLa mnie MU jest smiesznym klubem obecnie. Dawniej miałem wiekszy szacunek. Pamietam jak jescze bedac małym sledziłem ich gre i potyczki z Liverpoolem jescze jak grał Pallister,Irwin,May,Cantona no i do tego młodzież. Naprzeciwko w Liverpoolu McManaman,Fowler,Barnes,Scales,Wright,Bjornebye,Redknapp to były czasy i pierwsze relacje na c+

Ciekawe czy wielki fan MU to pamięta

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 października 2009

Przynajmniej dzieki temu tematowi zebrało sie na wspomnienia tamtych czasów.

Druzyny Evansa ataku FOwler Collymore, ofensywni obroncy Jones i McAteer i czarna pomoc Barnes Thomas no i ówczesny Cristiano ROnaldo angielski McManaman:)

Dlatego mam taki szacun do tamtego MU, że tylu mlodych weszło Butt,Becks,Scholes,Solskjear,Giggs nawet Keane i zrobili taka gre. Doszli do Pallistera,Cantony.Maya.Irwina,Schmeichela czy McLaira.

I nie pisz juz o sezonowcach i takich tam bo wtedy wykazujesz sie hipokryzją. Kasa jest wszechobecna tylko jedni przez Nią sa na swiecznikiu jak City a o innych sie nie mówi jak MU.

Donald WHO YOU?

folkemon
folkemon
  6 października 2009

Wg mnie wielu fanów - w moim wieku - MU zdobył dzięki grze komputerowej pt 'Manchester United'. Na Amigę to było z tego co pamiętam, gra była bardzo fajna i popularna i nieźle promowała ten klub :]

marion695
marion695
  6 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: I sportowiec pewnie z ciebie mierny za dużo alkoholu:)

skad to wiesz??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.