GreenBlueEyesGirl
GreenBlueEyesGirl
  11 marca 2012 (pierwszy post)

witam mam ubezpieczone auto w axie vw lupo 1.4 16v 101KM wlascicielem jest moj ojciec ktory nie ma zadnych znizek z tego co mi wiadomo w zeszlym roku placilam za ubezpieczenie 972zl z groszami za calosc w tym roku chcialam na 2 raty i wyszlo po 559zl !!
nie mialam zadnej stluczki ani nic z tym zwiazanych rzeczy powinnam miec juz 10% znizki a tymczasem jest zwyzka dlaczego tak jest?
w innych ubezpieczalniach nie ma podwyzek z tytulu ubezpieczenia samochodu.

o co chodzi ?

on91
on91
  11 marca 2012

ponieważ płacąc na raty płacisz więcej i to ie jest tylko w axie bardziej oplaca sie placic jednorazowo

GreenBlueEyesGirl
GreenBlueEyesGirl
  12 marca 2012

ale zeby az tyle ? :zonk:

Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  12 marca 2012

w każdym towarzystwie na raty płacisz więcej .

a ceny ubezpieczeń są zależne od tego jak duże miasto no i od okresu ...
teraz wszystko drożeje :) PZU dla nowych klientów ma fajne promocje

za Passata 2.8 full zniżki płaciłem 570 na rok a w HDI drugi passat 2.0 (kontynuacja) 750 :)

WujekBeton
WujekBeton
  12 marca 2012

Jeżeli masz mniej niż 25 lat to dostajesz podwyżkę i to, w niektórych przypadkach, olbrzymią. No ale ojciec powinien parę procent zniżek już uciułać:woot:. Tak jak koledzy piszą na raty jest drożej.
A tak na marginesie to ja za trzy litrowy 20letni samochód płacę mniej niż Ty jedną rate :mrgreen:.

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  13 marca 2012

Najtaniej ubezpieczysz w MBanku.A niektóre ubezpieczalnie stosują podwyżki nawet do 30 roku życia.

WujekBeton
WujekBeton
  13 marca 2012

TUW też jest tani, a zwyżkę dla młodych ma do 25 lat.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.