xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  24 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam jak to z tymi diodkami?

Doszły mnie słuchy że nie mogę mieć zamontowanychna podwozu list z diodkami? Prawda?
Domyslam się że za to są mandaty jak złapią jesli tak to jaki koszt? jeśli tam te 200-300 zł to pitole to tyle można wydać od czasu :D Ale problem czy punkciki też się dostaję?

Pozdrawiam

on91
on91
  24 stycznia 2012

tu juz nie chodzi o prawo szczerze to nie wiem nie interesowałem sie ty "czymś"

stary nie montuj tego chyba ze chcesz dołączyć do kolejnych "wieś tuningowców"

Vinroc
Vinroc
  24 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

jesli oswietlenie rozprasza lub dezorientuje innych uytkowników drogi oraz nie jest przewidziane jako oswietlenie samochodu to jest ot nie legalne i tyle
zabierą Ci dowód
punktów brak
mandat gratis

pozatym jedzie wioską ze az strach
KosiarzVKP
KosiarzVKP
  28 stycznia 2012

tak jak pisał kolega wyzej to jest prawda mandat max 500zł zabieraja dowod rejstr kieruja na dodatkowy przeglad czyli znów wydatek wiec sie ni opłaca i wiocha totalna
wiec sie zastanów czy warto robic cos takiego w zawieszeniu pojazdu

szczerze ja osobiście odradzam

WujekBeton
WujekBeton
  28 stycznia 2012

Czemu takie pytania są zadawane przeważnie z kot bez fotek, ew. fejkowych czy fikcyjnych? Wstydzicie się być wieśniakami w necie, ale na drodze to już nie problem?

Vinroc
Vinroc
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

bo niby sie nikt nie kapnie jak zobaczy kolejnego mk2 1.6 (w porywach jak dostał podwyzke na budowie) 2.0
z dyskoteką pod zgnitą podłogą :)
WujekBeton
WujekBeton
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dostał podwyzke na budowie

Co Ty z tą budową? :woot:
Vinroc
Vinroc
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie no bo taka tendencja wyszła ze co jakis taki buraczany gosc golfem jezdzi to pracuje na budowie heh
no juz mam nie miłą przyjemnosc znac takich ze 4

nie obrazam oczywiscie budowlańców bron boże ale no taki fakt :)
whitestok
whitestok
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Doszły mnie słuchy że nie mogę mieć zamontowanychna podwozu list z diodkami

w takim razie na czole sobie przyklej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.