adrianj12
adrianj12
  29 grudnia 2011 (pierwszy post)
http://aleauto.get3.eu : co sądzicie o tym portalu motoryzacyjnym , proszę o wypowiedzi, a może macie jakieś ciekawe pomysły lub sugestie co do tego portalu , z wielką chęcią ich wysłucham...
REDEVIL25
REDEVIL25
  30 grudnia 2011

Ja mam jedną:) wes zamkni tą strone w hu.....
jest beznadziejna lebsza jest OTOmoto:)

WujekBeton
WujekBeton
  30 grudnia 2011
występowały wyłącznie proste jednostki wysokoprężne: z wtryskiem pośrednim i - ewentualnie - turbosprężarką pozbawioną skomplikowanych układów regulacyjnych. W końcu lat 80. koncern VW (wcześniejsze próby Fiata uznać należy za nieudane) wprowadzać zaczął na szeroką skalę silniki z wtryskiem bezpośrednim (zwykła pompa wtryskowa). Ich główne zalety to dużo lepsza wydajność, objawiająca się znaczącą poprawą dynamiki przy minimalnym zużyciu paliwa.Niewątpliwe plusy spowodowały, że od początku lat 90. niemal wszystkie modele VW i Audi korzystały z takiej technologi.
Jednak cały c

Ja nie widzę części tekstu czy każdy tak ma?! :woot: Jeżeli każdy to pobaw się małym, a nie robieniem stron.
adrianj12
adrianj12
  2 stycznia 2012

kolego czy też koleżanko popraw sobie lepiej neta:), bo tekst jest cały a że Ci ucina to juz nie mój problem;), łacze zmien:) bo muli Ci ...

adrianj12
adrianj12
  2 stycznia 2012

a kolego od OTO MOTO to naucz sie pisac:) a nie tylko obrażać umiesz, co za baran Cię polskiego uczył:) lebsza hahahahaha nie no git jestes:) pozdro

adrianj12
adrianj12
  2 stycznia 2012

a po za tym drogi kolego otomoto to strona allegro:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.