Beeendu
Beeendu
  21 grudnia 2011 (pierwszy post)

Potrzebuje pinie namiary na dobrego mechanika specjaliste od automatycznych skrzyn biegow. Z Poznania Zielonej Gory Gorzowa

REDEVIL25
REDEVIL25
  21 grudnia 2011

a wójas google /??

REDEVIL25
REDEVIL25
  21 grudnia 2011
http://www.wwservice.pl/ prosze
Beeendu
Beeendu
  21 grudnia 2011

wiem co to google ale mi chodzi o opinie ludzi. nie problem zaprowdzic samochod do oszusta.

Jaras19883
Jaras19883
  22 grudnia 2011

kup sobie lepiej druga skrzynie i wymien, bo automat po naprawie nigdy nie bedzie działał dobrze. u mnie w firmie byly 2 samochody w automacie i w obydwu poszły skrzynie (vito, caravelle) vw poszedł do naprawy do polecanego i znanego mechanika od automatów to po jakims czasie zaczeło sie pier... jak sie rozgrzał nie przerzucal biegu dopiero jak sie zeszlo ponizej 2500obr i też nie zawsze przerzucił czasami potrafił jechac kilka kilometrów na 2 czy 3 biegu... nie było sensu juz ich naprawiac i obydwa poszly do przekladki na manual

chicel
chicel
  28 grudnia 2011

ja naprawiałem passata 2003r, 130km TDI w oławie, coś walnęło olej się wylał i po sprawie, naprawa trwała 3 miesiące, kosztowała 4,5tys ale autko już od tamtego czasu przejechało 35tys km i nic się nie dzieje :)

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  1 stycznia 2012

W Poznaniu "TeoMotors" Teodor Myszkowski przy trasie A2 koło giełdy.Jest dobry,ale nie tani.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.