twojemarzenie19
twojemarzenie19
  6 grudnia 2011 (pierwszy post)

Auto nie wymaga wkładu finansowego poza drobnymi poprawkami lakierniczymi, jest w ciągłej eksploatacji, garażowane.
Posiada: ABS, ELEKTRYCZNE LUSTERKA, KOMPUTER POKŁADOWY, ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE, 4X ELEKTRYCZNE SZYBY, KIEROWNICA WIELOFUNKCYJNA,KLIMATYZACJA, RADIO CD, WSPOMAGANIE KIEROWNICY, IMMOBILISER, PODUSZKI POWIETRZNE, SZYBERDACH.
Przegląd techniczny ważny jest do 06.10.2012 natomiast ubezpieczenie OC+ NW ważne do 11.12.2011.
Każdy zainteresowany może umówić się na obejrzenie samochodu po wcześniejszym ustaleniu terminu. Tak jak wspomniałam samochód jest typu combi- jego duży bagażnik to ogromny plus, ponieważ po złożeniu foteli samochodem można przewieźć sprzęt o sporych gabarytach (osobiście nie miałam takiej potrzeby). Wnętrze w skórze, fotele bardzo wygodne, auto dobrze się prowadzi. Zainteresowanym dodatkowe zdjęcia mogę wysłać na meila. Polecam szczegóły ewelinka513@buziaczek.pl)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.