DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  16 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam,chce sobie kupić subwoofer skrzynie,albo tube.
Nie mam wzmacniacza i nie znam się na tym,więc chce kupic subwoofer aktywny z jakiś tanszych. Czytałem o nich opinie że nie są zbyt fajne,dlatego zdecydowałem sie na zakup używanego(kiepska jakosc,to chocaż niech za grosze bedzie) ::mrgreen::
Radio mam jvc 4x50W i w przednich drzwiach głośniki 13cm piooner,na tył mam 16cm PEIYING 1610C(nawet nie wiem czy je zakładać jeśli będzie tuba)
Samochód to seat toledo liftback,będzie w nim wogóle słychać ten bas z takich aktywnych tub? ::mrgreen::
znalazłem 4 modele,mysle ze da sie je wyrwac za ok 50-60zl
co z tego by było najlepsze?
1-tuba aktywna Tonsil sas150
2-AKTYWNA TUBA DIBEISI BAS EXPLOSION 25cm
3-Aktywna TUBA SUBWOOFER Manta SB-2500A
4-Skrzynia MANTA SB-1010A
Wydaje mi się że tonsil by był z tego najlepszym wyjsciem,tylko nie sądze żeby go chcieli sprzedać w takiej cenie jak podałem ::mrgreen::
Możecie podać jakieś propozycje subwoofer plus wzmacniacz,ale cena zestawu ma być max do 150zł! i głośnik najlepiej 25cm

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

laurenth1981
laurenth1981
  16 listopada 2011

Lepiej zalej se bak do pełna, a nie kupuj tego badziewia :P

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

zatankowac to mam,ale chciałbym troche chociaż bassu ::mrgreen::
na razie mam tylko w przednich drzwiach PIONEER TS-G1316
a z tych 16cm PEIYING 1610C co na tył chce zamontować to jest gorszy bas niz z tych mniejszych w drzwiach.

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  17 listopada 2011

Co do cen to nie orientuje sie teraz dokladnie. Tonsil to dobre glosniki i wbrew przekonaniu sa lepsze niz sie wszystkim wydaje. Sony pionier itp wysiada jak dla mnie przy tonsilu.

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  17 listopada 2011

Dziasiaj miałe okazje w sklepie posłuchać jak gra Skrzynia MANTA SB-1010A
I według mnie całkiem nieźle. Słuchaliście któreś z tych co podałem?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

lamiluzje89
lamiluzje89
  17 listopada 2011

drzwi masz wygłuszone?? jesli nie zainwestuj w głuszenie roznica kolosalna...

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  17 listopada 2011

Polecam to troszke dużo siana ale moc mega mi auto rozrywa :) to tego dobry mocny piec i bedzie dobrze :)
http://allegro.pl/skrzynia-basowa-infinity-ref1220de-poznan-i1905630174.html

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam to troszke dużo siana ale moc mega mi auto rozrywa :) to tego dobry mocny piec i bedzie dobrze :) http://allegro.pl/skrzynia-basowa-infinity-ref1220de-poznan-i1905630174.html

tyle to moje auto jest warte ::mrgreen::
ja potrzebuje tani i taki średni subwoofer,nie chce az takiego ogromnego basu żeby czapka z głowy spadała ::mrgreen::
Dlatego pytam który z tych 4 które podałem najlepiej wybrać?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

Damnavi
Damnavi
  17 listopada 2011

Daruj sobie jakikolwiek aktywny bas, a szczegolnie juz za ta kwote.
Za te pieniadze lepiej wyglusz przednie drzwi i wstaw jakies uzywki PB (powerbass).

patryyykk
patryyykk
  17 listopada 2011

kolega kupił jakieś głosniki za 169zł Magnaty chyba 2szt owalne, ma zamontowane je w knajpce mieszczącej ok 30 osób, możecie wierzyć lub nie ale można tam grubo imprezować i bass czuć , wiec w aucie powinny robić dobrą robote

ja mam subwoofer Alpine Type E 12 w skrzynce homemade ale gra mi w domu bo nie mam wzmaka w aucie :mrgreen:

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  17 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Daruj sobie jakikolwiek aktywny bas, a szczegolnie juz za ta kwote. Za te pieniadze lepiej wyglusz przednie drzwi i wstaw jakies uzywki PB (powerbass).

chyba mi nie powiesz ze 13cm głosniki w wygluszonych drzwiach beda dawały wiecej basu niz skrzynia z 25cm wooferem?
średnie i wysokie tony mi ładnie gra,tylko basu brakuje

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  18 listopada 2011

Kup cos z tonsila na serio. Brat w aucie mial glosniki tonsila od kiedy pamietam kazdy z nich gra do dzis, a nie jeden ma juz kolo 15 lat:} I nadal gra lepiej i czysciej niz np sony xplod 38 cm podpiety pod monobloka jakiegos od sony za grobe siano. Wiec na serio polecam tonsila moze nie jest tak glosny wiadomo, ale gra na serio niezle.

Damnavi
Damnavi
  19 listopada 2011
DJpamir
DJpamir: chyba mi nie powiesz ze 13cm głosniki w wygluszonych drzwiach beda dawały wiecej basu niz skrzynia z 25cm wooferem?

Tak, to chce powiedziec. Kupisz tube manty, to te 25cm gowno Ci da.
W ogole co Ty za szajs kupujesz? Jakies PEIYING'i, jvc, teraz mante, czy inne scierwo...
Posprzedawaj to wszystko na allegro, doloz i kup cos co bedzie gralo, a nie pierdzialo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.