Szufladaa
Szufladaa
  10 listopada 2011 (pierwszy post)


Cześć Panowie i nieliczne Panie , trochę podupadło to forum , więc proponuje je trochę rozruszać. Kazdy z nas jest fanem motoryzacji , jedni większymi , inni mniejszymi.Mimo wszystko większość z nas ma na pewno w garażu , czy przed domem swoje ukochane auto. Może macie ochotę się nim pochwalić , opisać zalety , wady - pomysły co macie zamiar z nimi zrobić w przyszlości. Co Wy na to? może ten temat zostanie z czasem 'odwieszony' POZDRAWIAM :piwo::piwo:
etnies89
etnies89
  10 listopada 2011

a więc tak: zakupilem moja bestie 2.5 roku temu z silnikiem 1.6 o mocy 105 KM. przez jakies 16 miesiecy meczylem sie z tym motorem i nagle dostalem w wizje na swap, padlo na 2.8 lecz nie bylo nic zdrowego i nagle znalazlo sie 2.5 m52 po zmianie map zaplonu co zaowocowalo moca 218KM i tak ten maly potworek zawital w mojej buni pod maska.. ostatnio chodzi mi po glowie kolejna wizja na swpap. v8 4.4 ale nie wiem jak finansowo wyrobie najpierw chcial bym pomalowac i naprawic cala blache... nie wiem jak wrzucic zdjecia wiec zapraszam na moj profil...

MuyBueno
MuyBueno
  10 listopada 2011

1.Honda CRX 1.6 Vtec ok. 150 Km
2.BMW 525d kombii

Narazie tyle.

Chcę Albo
BMW E60
albo
Vectra GTS
aaaaasllllllbo
Toyota Supra

:rotfl:

WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2011

W124 220kat.
Nieśmiertelny Mercedes, ostatni prawdziwy :mrgreen: silnik 2.2 150KM, benzyna bez podtlenku, 1993r.
Zalety: duży, wygodny, niezawodny, stosunkowo dynamiczny.
Wady: mógłby palić 5 litrów na 100km :zakrecony:
Plany: doinwestować mechanicznie i podmalować blachy, zostanie jako wół roboczy.
WujekBeton
WujekBeton
  11 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć

Cześć i browar :piwo: za próbę rozruszania forum, temat kiedyś już był i mógłby zostać podwieszony.
Vinroc
Vinroc
  11 listopada 2011

citroen xsara picasso hdi
oraz alfa 145 1.6 boxer po modach auto do szalenstw i straszenia ludzi na miescie (strzasznie boxerowsko chodzi i daje rade)

lamiluzje89
lamiluzje89
  11 listopada 2011

vw golf mkII 1.3nz sama benzyna 1991r. Spadek po ojcu. Zostaje w rodzinie;)

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  11 listopada 2011

Vw G3 2,0 GTI 2e 116ps
Zmieniona skrzynia biegów na hydrauliczną z passata b4 v maxx 230km/h nie wiarygodne ale prawdziwe :) kolejne mody to dostać dobry piec vr6 i zmontować to wszystko w tą malutką budę
Pozdrawiam :)

Szufladaa
Szufladaa
  11 listopada 2011

Ogólnie Panowie , jeśli to możliwe to prosimy o zdjęcia , albo chociaż linki do zdjęć. Mimo byloby od razu widzieć jak wyglądają wasze cacka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć i browar za próbę rozruszania forum, temat kiedyś już był i mógłby zostać podwieszony.


:piwo: Świetny W 124 , ogólnie widzę , że nie zdecydowaleś się na niskoprofilowe felgi - mnie też to czeka. Zastanawialem się wlaśnie , czy w ogole takie kupować , ale znajomi mi odmówili - za duży , za ciężki - szkoda pieniędzy na takie kola żeby go profanowały Polskie drogi.

No to za chwile mój W 124
Szufladaa
Szufladaa
  11 listopada 2011
MERCEDES W 124 1987r 'Wąska listwa' 3.0 TE









---------------------------------------------------------------------------------

A Więc tak :
Samochód kupilem w zeszłym roku 'okazyjnie' mialem do wyboru Nissana Maxime , albo wlaśnie tego Mercedesa. Wcześniej jezdzilem nowsza wersją w 124 w sedanie z silnikiem 2.0 - sprzedałem , ale żalowałem. Nie moglem sobie podarować tego , wsiadając do tego zapomnialem o Nissanie.

Silnik 3.0 - piękna , równomierna praca jednostki , trochę paliwożerna , ale jak lala lubi - niech pali.
Spalanie ok 18 litrów : )
4 biegowy automat , tempomat , klimatyzacja i pełna elektryka...pomyśleć , że to w 87roku!

Polecam te auta , jeśli komuś nie podobają się z wygladu niech wsiądze i się przejedzie , jeśli ktoś nie przepada za kolorowymi hondami z tłumikami jak wiaderko - pokocha ten samochód ... wlaściwie nie samochód


Wizje na przyszlość? zrobić wszystko co jest do zrobienia i przejezdzać więcej niż jakikolwiek inny nowy samochód!

Nigdy nie sprzedam ''dziadunio'' musi być!
WujekBeton
WujekBeton
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdecydowaleś się na niskoprofilowe felgi


wcześniej lub później czekają mnie takie 18stki :napalony:
KORARM
KORARM
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zdecydowaleś się na niskoprofilowe felgi

Nisko profilowe to są opony :tak:
WujekBeton
WujekBeton
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nisko profilowe to są opony

Właśnie :zakrecony:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 listopada 2011

haa chcielibyście zobaczyć moją Skodzinkę a potem mi ją ukraść :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MuyBueno
MuyBueno
  12 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś nie przepada za kolorowymi hondami z tłumikami jak wiaderko

Bla bla bla :ziew: .......

Żeby nie było,że offtop to wrzucam zdjęcie mojego starego drugiego auta :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.