PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 października 2011 (pierwszy post)

Witam. Postanowiłem założyć temat, ponieważ w necie nigdzie nie mogę znaleźć sensownych informacji na temat, o którym mowa. Chodzi o to czy tłumik środkowy i końcowy z Mazdy MX3 1.6 podejdzie do Mx3 1.8 ? czy średnica rur oraz otwory montażowe są takie same, czy silnik przez taki układ nie straci na mocy ? Pytam ponieważ mam okazję kupić nowy zestaw w dużo niższej cenie niż dedykowany do 1.8 Czekam na odp i pozdrawiam.

Vinroc
Vinroc
  10 października 2011

wątpie zeby tam az tak liczone wszystko było
powinno być okej
moze miec delikatne problemy z wydechem (tak jakby miał ciut przytkany wydech)
ale nie raczej nie :)
moze jednego konia pożegnasz z żalem ale nic wiecej :)

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 października 2011

E tam tyle to bajka , i tak w 100 % nie wykorzystuję mocy tego auta ponieważ jeżdżę nazwijmy to z zasadami ecodrivingu ;p

Szufladaa
Szufladaa
  10 października 2011
Ogólnie to się zgadzam z powyższym , a jak jakieś wątpliwości to zawsze można dźwignąć w lapie , pomierzyć co się da wgramolić się pod auto i sprawdzić - jaki problem? a glowa spokojniejsza ; )
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  15 października 2011

Zakupiony , założony ;) większość pasowała , jedynie musiałem rozwiercać ( poszerzać) otwory montażowe i przespawywać wieszaki do gum :)

whitestok
whitestok
  15 października 2011

a jakieś różnice podczas jazdy? czy może tak samo jak było wcześniej?

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  15 października 2011

Powiedział bym że nawet lepiej , jest ciszej ( poprzedni był podziurawiony) , co do osiągów...ciężko to stwierdzić ;)

Vinroc
Vinroc
  15 października 2011

przelot by moze coś dal ale jak seria to cudów nie bedzie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.