MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  29 września 2011 (pierwszy post)

Witam, posiadam Seata Ibizę 1.4 2000r

Po przekręceniu kluczyka, zapalają mi się kontrolki, w tym kontrolka oleju po czym sama gaśnie (mimo że silnik nie jest uruchomiony).

Polska instrukcja (którą posiadam) mówi że powinna gasnąć zaraz po uruchomieniu silnika a nie wcześniej

Natomiast Angielska (którą mam także) mówi że kontrolka zapala się na parę sekund..

I w sumie jestem w dupie :( bo to moje 1 auto, nie znam się na tym jeszcze a google mi nie pomagają...

KORARM
KORARM
  29 września 2011

Nigdy nie widziałem, żeby kontrolka oleju gasła wcześniej jak uruchomienie silnika.
Chociaż na wieśwagenach się mniej znam.

Zgaduje, że kupiłeś auto od matacza z tak zwaną "ukrytą wadą"

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie widziałem, żeby kontrolka oleju gasła wcześniej jak uruchomienie silnika. Chociaż na wieśwagenach się mniej znam. Zgaduje, że kupiłeś auto od matacza z tak zwaną "ukrytą wadą"

samochód kupiłem od zwykłej osoby - nie handlarz.. dokładniej od dziewczyny.. samochód wzięty wprost z podwórka :) więc nie myty i nie szykowany na sprzedaż :) tak więc twoja teoria nie pasuje :)

np. polówki mają tak że gasną przed odpaleniem.. ale o seacie nie mogę znaleźć nic :(
lamiluzje89
lamiluzje89
  30 września 2011

Kontrolka zapala Ci sie podczas jazdy?? Jezeli nie to spokojnie:) tak masz jak na tym filmiku?? http://www.youtube.com/watch?v=hTJfx2SIMC8&feature=related

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  30 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Słaba jakość ale widzę moją kontrolkę która gaśnie przed odpaleniem :)
Mam tak samo :) Czyli wszystko jest cacy :) dzięki Ci :piwo:
tomekjust
tomekjust
  30 września 2011

lamkpa gasnie przed odpaleniem auta,mam takiego samego seacika,jeszce jutro dokladnie sprawdze.pozdro

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  1 października 2011

tak samo jest w VW Lupo 1.0 MPI którego sprowadziłem z Niemiec przed odpaleniem kontrolka od oleju gaśnie.

tomekjust
tomekjust
  1 października 2011

tak gasnie przed odpaleniem

goldshaker
goldshaker
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kontrolka zapala Ci sie podczas jazdy??

a jak zapala się dosłownie na 2 sekundy w trakcie jazdy i gaśnie?do tej pory 2 razy mi się tak zdarzyło
tomekjust
tomekjust
  1 października 2011

goldshaker masz moze malo oleju albo czujnik szwankuje

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak gasnie przed odpaleniem

dzięki :) A może wiesz jeszcze od czego jest kontrolka EPC ? :P nie mam z nią problemu ale wczoraj jak nie mogłem ruszyć (dawno nie jeździłem, za to mi zgasł 2 razy) kontrolka ta świeciła się przez 2 min poczym zgasła sama :)
tomekjust
tomekjust
  1 października 2011

mam cala instrukcje do seata ibizy jak chcesz to ci moge wyslac mailem,wszyskie konrolki sa opisane

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz to ci moge wyslac mailem,wszyskie konrolki sa opisane

też mam (mimo że nie mam wszystkich kartek), mam tam opisaną EPC ale jej opis jest ciulowy: Awaria Pedału Przyśpieszenia.. Co jest troche nie teges :P
tomekjust
tomekjust
  2 października 2011

tez mam tak napisane

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.