Luqster1993
Luqster1993
  23 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam. wrzuciłem sobie 2 kolumny do motorka,ale słyszałem ze podobno tak nie wolno czy to prawda wiecie coś może o tym ? Proszę o odpowiedzi

WujekBeton
WujekBeton
  23 lipca 2011

Kumpel tak miał i jeździł, tylko on miał głośnik w schowku pod siedzeniem czy jakoś tak...

Luqster1993
Luqster1993
  23 lipca 2011

to nnajlpeiej jak bym sie policjanta zapytał

dylaracomesback
dylaracomesback
  23 lipca 2011

Boże widzisz i nie grzmisz hahahahahahhahahahah xD

whitestok
whitestok
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

najlepiej sobie dwie estradówki na kierownicy zawieś :D
Avatar użytkownika MichalAngello90MichalAngello90
Posty: 274 (po ~135 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
MichalAngello90
  23 lipca 2011

tak zwane lodowkki posiadaja glosniki radio itd wiec czemu akurat w skutrze ma byc zakazane?

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  24 lipca 2011

ło panie :lol2:

milosz9292
milosz9292
  24 lipca 2011

Widziałęm na YT jak goście mieli w schowku pod siedzeniem głośniki itp, ale powiem, że to tak dziwnie wygląda. Jadąc po ulicy nie dość, że samochody robią huk to jeszcze do tego dochodzą dźwięki Twojej pierdziawki. No i weź tu stary muzyke jeszcze włącz, żeby było elegancko słychać- bez sensu. Chyba, że jeździsz bez kasku to wtedy prędzej coś usłyszysz bo mój kask tak wygłusza środowisko, że na pewno nie byłoby wyraźnie słychać nic z tych głośników. Osobiście nie chciałbym spotkać takiego wyjca na ulicy.
Ale powiem też co innego żeby nie było, że tylko krytykuje: swego czasu widziałem jak listonosz miał w schowku pod kierownicą radio. Trochę to śmiesznie wyglądało, ale dobra
:rotfl::crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.