milosz9292
milosz9292
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

Mam skuter Romet 727 Premium 10 (silnik 139QMB 4T) i przejechałem już nim 250 km, a więc niedługo będzie trzeba robić pierwszy przegląd gwarancyjny. Czy ktoś wie ile mogą sobie za taką usługę krzyknąć?

djpuddy
djpuddy
  14 lipca 2011

Taki przegląd to koszt w granicach 100-130 złociszy :)

milosz9292
milosz9292
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 100-130 złociszy

ileee?:szok:
To mój ojciec za przegląd swojego samochodu płaci 100...
A tu za wymianę oleju tyle pfff... zgłupieli chyba:zonk:
Dzięki za odp.:)
Damnavi
Damnavi
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To mój ojciec za przegląd swojego samochodu płaci 100

100, to za badanie techniczne, a nie przeglad gwarancyjny ;]
"Przeglad gwarancyjny" w samochodzie, to koszt od 400zl za maly (olej, filtr oleju, ogolny przeglad auta, sprawdzenie plynow, tarcz, klockow, luzów. i ok. 700-1000zl za duzy (wymiana wszystkich plynow, rozrzad + to co w malym).
PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  16 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Damnavi

ja trafiłam z moją cebrą na tak kiepski serwis że szkoda w ogóle się przyznawać ile zapłaciłam :zonk:
milosz9292
milosz9292
  17 lipca 2011
PaulinaCBR
PaulinaCBR: ja trafiłam z moją cebrą na tak kiepski serwis że szkoda w ogóle się przyznawać ile zapłaciłam

Ja dzwoniłem ostatnio do serwisu Rometa to mi krzyknęli 250 zł. No chyba ich poje...:zonk:
Dzwoniłęm do drugiego to mi powiedział, że 100. I jaka tu logika?:zonk:
KORARM
KORARM
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dzwoniłem ostatnio do serwisu Rometa to mi krzyknęli 250 zł. No chyba ich poje... Dzwoniłęm do drugiego to mi powiedział, że 100. I jaka tu logika?

I tak tego nie zrozumiesz.
milosz9292
milosz9292
  18 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak tego nie zrozumiesz.

No i po uy się wypowiadasz. Jak masz coś sensownego do napisania, to napisz, a nie spamujesz.:zonk::zonk:
djpuddy
djpuddy
  19 lipca 2011

Wybierz tak jak na przteragach tańszą opcje i tyle ,bo i tak na pierwszym przeglądzie poza olejem za dużo nie zrobia:)

WujekBeton
WujekBeton
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dzwoniłem ostatnio do serwisu Rometa to mi krzyknęli 250 zł. No chyba ich poje... Dzwoniłęm do drugiego to mi powiedział, że 100. I jaka tu logika?

Logiki w tym niewiele, ale pewnie ten drugi nie był autoryzowanym serwisem Rometa? Tak samo jak z samochodami, jeżeli robisz coś w ASO to płacisz sporo więcej, a pewności co do jakości usług sporo więcej nie masz, proste.
milosz9292
milosz9292
  20 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Logiki w tym niewiele, ale pewnie ten drugi nie był autoryzowanym serwisem Rometa? Tak samo jak z samochodami, jeżeli robisz coś w ASO to płacisz sporo więcej, a pewności co do jakości usług sporo więcej nie masz, proste.

Obydwa są serwisami Rometa. Tylko jeden z Rzeszowa, a drugi z Łańcuta (tutaj miałbym jakieś 20 km w jedną stronę jadąc od siebie)
Dzwoniłem jeszcze do 3 serwisu i mi powiedział, że 120 netto czyli ok. 150 zł ze wszystkim już czyli robocizna+ oleje. Więc pojadę już do tego ostatniego i na jedno wyjdzie, bo ten jest z Rzeszowa, a jadąc do Łańcuta straciłbym jeszcze paliwo. Pewnie nie wiele, ale zawsze coś mniej by go już było.
KORARM
KORARM
  21 lipca 2011

A gdzie go kupiłeś. Powiem tyle, że najlepiej robić przegląd tam gdzie go kupowałeś.
Teraz mam coś sensownego do powiedzenia to się udzielam ...

milosz9292
milosz9292
  22 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie go kupiłeś. Powiem tyle, że najlepiej robić przegląd tam gdzie go kupowałeś.

Kupowałem go w Dębicy.
To ode mnie jest jakieś 40 km w jedną stronę więc mi się już całkiem nie opłaci tam jechać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz mam coś sensownego do powiedzenia to się udzielam ...

No i super :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.