JUWENUS
JUWENUS
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam mam zamiar se kupic samochód mały typu lupo lub aros znalazłem w komisie takie dwa cuda rok produkcji i pojemność silnika taka sama 1,0 54km może kos z was ma takie cos powie cos nich

tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem
  20 czerwca 2011

jeśli parametry mają podobne to polecam vw

dylaracomesback
dylaracomesback
  20 czerwca 2011
tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem: jeśli parametry mają podobne to polecam vw

przecież lupo i aros to to samo durniu :lol2:
tylko znaczkiem się różnią :lol2:
whitestok
whitestok
  20 czerwca 2011
JUWENUS
JUWENUS:

bierz to które Ci się bardziej podoba, różnią się jedynie detalami w wyglądzie, reszta to samo.
damianPPC
damianPPC
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko znaczkiem się różnią

i zazwyczaj ceną
JUWENUS
JUWENUS
  20 czerwca 2011

sa różniece w kosztach naprawy i rzeczach nie których

Damnavi
Damnavi
  22 czerwca 2011

VW bardziej popularny, wiec bardziej wyeksploatowany.
Wybralbym Arose

MaIina
MaIina
  23 czerwca 2011

Najpierw to się nimi obydwoma przejedź w dobrą trasę, zobacz jak serce auta pracuje bo to najważniejsze... pierwsze co to zwracaj uwagę na silnik, czy bedzie wymagal wkladu finasowego jezeli tak to ile, potem patrz na zawieszenie, skrzynie biegow.... bo to sie najbardziej zuzywa, patrz na wnetrze auta co ma czego nie co jest zuzyte co nie... a dopiero po tem sugeruj sie wygladem autka.
jeżeli z obydowam jest wszystko Git majonez to ja wybrałbym VW dla mnie ładniejszy niż Aros... (niby to samo, ta sama plyta podlogowa, silnik buda, roznia sie tylko detalami ale lupo wg mnie ladniejsze)
Sam mam VW GOLFA IV i jestem bardzo zadowolony... seaty jakoś mnie nie przekonują

VW LUPO !

dawidusw202
dawidusw202
  24 czerwca 2011

ten seat o dziwo zajmuje ostatnie miejsca w rankingach bo tak sie mocno psuje a lupo przeciez nie ma zbytnio wiele awarii poza ciągle padającymi łożyskami i awaryjnymi skrzyniami w 1,2 tdi

Hali20
Hali20
  24 czerwca 2011

te silniki 1.0 niektóre są konstrukcji skody lepiej dołożyć i 1.4 tdi zakupić bo 1.4 16v benzyny nie polecam pada na panewkach

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.