MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011 (pierwszy post)

Nie ma czegoś takiego jak ŻARNIK ksenonwy, oraz PALNIK ksenonowy! To jest lampa wyładowcza!
To tak jakby ktoś powiedział "po proszę żarnik LED" !!
Mam nadzieje że uświadomiłem co nie którym oczywisty fakt.

MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011

Żeby było jasne odnośnie palników, to ja sam do nie dawna też używałem tego określenia bo myślałem że Palnik jest po prawne.

luk0712
luk0712
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ahaa

no dobrze wiedzieć ale zeby zakładać temat odrazu ? : )
MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011

Tak bo ludzi mówiących żarówki/żarniki jest BARDZO DUŻO w ostatnim czasie. Może chociaż paru uda mi się oświecić.

luk0712
luk0712
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

heh marnie to widze acz zycze z całego serca powodzenia w nawracaniu baranów :D
MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011

Jakbym tu na forum wysłowił się "żarnik led" to by mnie skarcili jak psa. Za to jakbym napisał żarnik ksenonowy to byłoby to jak najbardziej OK.

luk0712
luk0712
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

niemartw sie
skarcą Cie jak psa i tak

tak bez okazji
czekaj az nasz mentor dylara wróci (czyt. bana mu sciągną) :lol:
to juz bedziesz pojechany

tylko mówie ze zeby niebyło ze Cie nieostrzegłem
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma czegoś takiego jak ŻARNIK ksenonwy, oraz PALNIK ksenonowy! To jest lampa wyładowcza!

Jak bym poszedł do większej połowy sklepów które sie zajmują sprzedażą zestawów xenonów i też podzespołów i powiedział bym poproszę " lampę wyładowczą " to mieli by mnie za idiotę i nie wiedzieli by o co chodzi.Tak wiec powiem Ci kolego tak " laska ochłoń " i nazywaj rzeczy po imieniu.
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  4 czerwca 2011

a wracając do tematu lampa wyładowcza ?? w lampę komuś można wyładować to prawda jak już coś gdzieś słyszałeś i chcesz kogoś czegoś nauczyć to powinieneś napisać " gazowa lampa wyładowcza " :bye:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2011

A co Ty piedolisz.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=%C5%BCarnik+ksenonowy

sam mam takie u siebie i napisane jest "żarnik ksenonowy" D2-S podbite oryginalnie w salonie Skody.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: żarnik ksenonowy" D2-S podbite oryginalnie w salonie Skody.

To fajni ludzie tam pracują :D

rodzynekchn
rodzynekchn: gazowa lampa wyładowcza

Jaką znasz lampę wyładowczą nie gazową skoro uważasz że samo lampa wyładowcza możne dotyczyć innej nie gazowej ?
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaką znasz lampę wyładowczą nie gazową skoro uważasz że samo lampa wyładowcza możne dotyczyć innej nie gazowej ?

no ja rozumiem ze byłeś w sklepie z tego typu produktami bo popsuły Ci się chińskie xenony powiedziałeś poproszę ( palnik bądź żarnik ) tam był chory Pan i wyłożył Ci lekcje i wj....ł do głowy że to jest lampa wyładowcza . Na pewno mocno zszargało Ci to psychikę i teraz chcesz to wpoić reszcie ludzi na forum , bo w jakiś sposób musisz sobie ten zakup " lampy wyładowczej " odbić.Dno i 20 metrów mułu.Żeby nie maglować tego niepotrzebnego tematu powiem tak przekonałeś mnie i od dziś na żarnik czy też palnik będę mówił lampa wyładowcza a to tylko dlatego że trzymam się jednej zasady "Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Życzę wszystkim ( stosunkowo ) udanej nocy.
Łapa.
MusicMaker
MusicMaker
  4 czerwca 2011

W porównaniu do Ciebie mam seryjne oryginalne ksenony, a Ty możesz albo dołożyć do swojego grata chińskie hidy albo zapomnieć o wynalazku jakim jest ksenon.
Lekcji nikt mi nie wyłożył, bo wystarczy spojrzeć na lampę aby dostrzec że nie ma tam elementów które się żarzą i jeśli wcześniej uważałeś inaczej(a na to wychodzi) to znaczy ze masz najmniej do powiedzenia w tym temacie.
Nadal czekam aż mi powiesz jakie to znasz lampy wyładowcze niegazowe, bo jak widać wiesz lepiej

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W porównaniu do Ciebie mam seryjne oryginalne ksenony

a Ja mam dokładany Philipsa a nie chińskie gówno za 199zł :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: swojego grata

szanuj marke BMW

i tak jak wyżej pisałem od dziś żarnik bądź palnik nazywam lampą wyładowczą , przyznaje Ci racje bo jak mogłoby być inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal czekam aż mi powiesz jakie to znasz lampy wyładowcze niegazowe, bo jak widać wiesz lepiej

nie znam po prostu jak już zacząłeś farmazony o lampach wyładowczych to mogłeś napisać poprawnie pewnym zdaniem " gazowa lampa wyładowcza "
MusicMaker
MusicMaker
  5 czerwca 2011
rodzynekchn
rodzynekchn: a Ja mam dokładany Philipsa a nie chińskie gówno za 199zł

I co tam masz takiego philipsa? Klosze? odbłyśniki? przetwornice? startery ? układ samo-poziomowania? spryskiwacze?
Chyba nie myślisz że ksenon to zakup przetwornicy + lampy?
Rozumiem, że kupiłeś klosze oczywiście nie chińskie, które są przystosowane do montażu lamp ksenonowych i posiadają przesłonę. Dołożyłeś również samopoziomowanie(nie chińskie) na amortyzatorach, a nie jakieś pseudożyroskopy do bagażnika, oraz spryskiwacze reflektorów(nie chińskie)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.