Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  20 maja 2011 (pierwszy post)

Jak w temacie w czasie jazdy wskazówka po prostu opada najczesciej dzieje sie to na jakichs wybojach albo w trakcie ostrzejszej redukcji Zauwazylem tez ze w trakcie jazdy po miescie dzieje sie rzadziej a w trasie czesciej i na dluzej (nawet bez wybojów samo z siebie) jakis pomysl co sie dzieje i czy bedzie drogie w naprawie ?? auto to renault clio II 1.4 16V

medoc11
medoc11
  20 maja 2011

a moze twoja bestia tak popi.:cenzura:.asz ze dajesz takie obroty na przednia oske ze pokazuje ci 100 a jak kola zlapia przyczepnosc to odrazu spada ci do realnej predkosci auta;D

MC89
Posty: 26 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  21 maja 2011

Wskazówka jest na linkę czy wszystko już idzie po kablu? Jak na linkę to mogła się wysunąć, a jak po kablu to popraw wszystkie luty na płycie licznika od prędkościomierza do wtyczki do zegarów, u mnie pomógł ten drugi sposób, mi wskazówka cały czas świrowała (Audi 80). pozdrawiam

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  21 maja 2011

Bylem na diagnostyce i okazalo sie ze winny jest czujnik predkosci w skrzyni biegów Według komunikatu dochodzi tam do zwarcia Orientuje sie ktos czy jest to usterka "naprawialna" czy trzeba kupic nowy czujnik ?? W serwisie renault podali mi cene nowego - 212 zł Troche sporo ;/

luk0712
luk0712
  21 maja 2011
Sylar
Sylar:

jesli zwarcia niema na kablach czy kostkach (zamoknieta) to rozbieranie go i bawienie sie to tylko we własnym zakresie
nikt tego robic niebedzie : )

nowy i git
dawidusw202
dawidusw202
  21 maja 2011

w polo 6n tez tak sie dzieje bo ten czujnik jest tandetnie zrobiony i nie idzie nawet go nigdzie kupic w końcu to tandetny VW mam nadzieje ze w clio jest inaczej :D

Skrillex92
Posty: 7 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Skrillex92
  22 maja 2011

Po prostu jest uszkodzony czujnik hallotronowy umieszczony w skrzyni często psuje się to w fordach wskazówka opada i po 5 min sama powraca i tak się dzieje co np.3tyg wymiana nie jest trudna a czujnik kosztuje zapewne ok 150-200zł.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  22 maja 2011

Ooo ze tez sam wczesniej nie sprawdzilem :D:D dzieki :)

luk0712
luk0712
  24 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

ehh te jadowite google czy tez allegro c'nie :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.