chicel
chicel
  16 maja 2011 (pierwszy post)

witam, popsuł mi się silniczek otwarcia - zamknięcia klapki ciepłego lub zimnego powietrza, raz załapie raz nie, więc pewnie się spalił....i przeszukałem wszystko co mi przyszło do głowy w internecie i używanego nie mogę kupić nigdzie, dosłownie nigdzie nie ma :(
nr bosch silniczka to 0 132 801 039 (944) VMC 7V Made in France
jeśli ktoś miał podobny problem to proszę pisać, bo nowy kosztuje 400zł :/

luk0712
luk0712
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wiesz mam takie małe malutkie prawie nieistotne pytanie acz odrobine potrzebne

jakie to auto co ?
lamiluzje89
lamiluzje89
  16 maja 2011

niech zgadne audi a4??

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

czy to jest problem zadzwonić do ludzi którzy mają takie auta na części i powiedzieć zeby wymontowali i wysłali listem ??
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-na-czesci-i1609843069.html
http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-krakow-czesci-od-a-doz-i1618699230.html
problem??
chicel
chicel
  17 maja 2011

tak wszystko fajnie tylko nikt nie ma w oferowanych na allegro silniczków o podanym przeze mnie nr, mówię jest to temat dla tych którzy przeszli ten problem co ja przechodze:)

RafoX
RafoX
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak wszystko fajnie tylko nikt nie ma w oferowanych na allegro silniczków o podanym przeze mnie nr, mówię jest to temat dla tych którzy przeszli ten problem co ja przechodze:)

a to nie ma do tego żadnego odpowiednika na pewno jest
chicel
chicel
  17 maja 2011

własnie że nie ma, dzwoniłem do aso i 380zł taka cześć, orientowałem sie i muszę mieć ten numer co podałem wyżej, bo każdy inny numer ma inną łapke więc nie będzie pasował, ewentualnie można przełożyć z mojego starego ale ja nie wiem jak widzę że sie nie da :( jak pisałem jest to temat dla tych którzy znają problem, nie życzę nikomu żeby sie to popsuło,a psuje sie to na pewno tylko w audi a4 i passat :d

komando21
komando21
  23 maja 2011

wyśłij mi na priv markę model i rok produkcji najlepiej dokładny moze u siebie na hurtowni uda mi się coś ściągnąć najwyzej na zamówienie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.