Pradelsci
Pradelsci
  12 maja 2011 (pierwszy post)

Siemanko wszystkim.. mam taki problem podlaczylem tube pod wzmacha. wzmacha pod aku i pod uziemienie i pod radio itd (niby dobrze) ale wzmacniacz nie dziala.. tzn nie swieci sie ta kontrolka ,,power" czego to moze byc powodem?

luk0712
luk0712
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dobrze spiełeś zmacha i radio ?
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  12 maja 2011

prąd nie dochodzi

Pradelsci
Pradelsci
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pradelsci: dobrze spiełeś zmacha i radio ?

no raczej dobrze... mialem 3 wolne kabelki w radiu to pod 2 probowalem.. ten 3 byl podpisany ,,mute" to nie probowalem.. a mozesz mi powiedziec czemu nie dochodzi?.. kilka gozin wczesniej kumpel mial kable u siebie podlaczone i mu dzialaly...
Pradelsci
Pradelsci
  12 maja 2011

no i z tego co wiem to idzie jeden kabel od zmacha pod radio? no i plus cincze?

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  13 maja 2011

ten cienki kabelek ktory idzie z chinchami to REMOTE... podłacz go pod wyjscie Remote w radiu badz pod zasilanie anteny elektrycznej.

do tego plus bezposrednio z aku i masa w dobrym najblizszym miejscu.

Pradelsci
Pradelsci
  13 maja 2011

teraz narazie u mnie pada... pozniej pojde obadac to ale ten remote wydaje mi sie ze mam podlaczony a teb id zasilania anteny ktory to jest? ..

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  13 maja 2011

nie powiem Ci ktory bo nie widze radia ani kabli :-D a kolorow niestety nie pamietam :P tylko uwazaj bo ten REM mozna bardzo latwo zerwac w srodku bo strasznie cienki jest :-P

goldshaker
goldshaker
  13 maja 2011

kabel sterujący dobrze masz podłączony?(niebieski, cienki)

KORARM
KORARM
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: probowalem.

Próbować można zupę!!XD
RafoX
RafoX
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kabel sterujący dobrze masz podłączony?(niebieski, cienki)

dokładnie to wina tego przewodu plusa nie łapie albo przy radiu zle podłonczyłeś albo przy wzmaku sie odpioł podejzewam ze raczej przy radiu lepiej dobrze to sprawdz bo inaczej bezpieczniki bedzie ci palic i swiateł nie bedziesz miał
Pradelsci
Pradelsci
  15 maja 2011

jest juz wszystko ladnie podlaczone :) dzieki wszystkim.. to byla wina kabla czerwonego..()plusa) albo masy.. ale juz dziala:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.