lucas
lucas
  24 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Heloł,

Czy istnieje jakieś prawo dotyczące odpowiedniego obuwia podczas jazdy ?
Nurtuje mnie pytanie, którego głównią konsenkwencją w postaci mandatu padają kobiety, czyli jazda w szpilkach.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 kwietnia 2011
lucas
lucas: Czy istnieje jakieś prawo dotyczące odpowiedniego obuwia podczas jazdy ? Nurtuje mnie pytanie, którego głównią konsenkwencją w postaci mandatu padają kobiety, czyli jazda w szpilkach.


Nie ma przepisu, który nakazywałby jazdę w odpowiednim obuwiu. Oczywiście powinno się jeździć w wygodnym obuwiu, z niezbyt twardą, nie za szeroką podeszwą. Wszelkie klapki i szpilki są bardzo niebezpieczne.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xDYSZKAx
xDYSZKAx
  25 kwietnia 2011

w polsce nie ma na to paragrafu, ale w niemczech juz można zapłacic

SilentReaper
SilentReaper
  26 kwietnia 2011

paragrafu nie ma, ale bardzo nierozsądnie jest jeździć w wszelkich szpilkach, itd. dlatego policja powinna upominać za takie zachowanie (ale nie karać mandatami)

angelika28071991
angelika28071991
  3 maja 2011
lucas
lucas: Nurtuje mnie pytanie, którego głównią konsenkwencją w postaci mandatu padają kobiety, czyli jazda w szpilkach.

Według mnie w szpilkach jeździ się bym powiedziała nawet wygodniej (wiem,wiem...nielogiczne) :) Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do takiego obuwia to nie zgadzam się,ze są niebezpieczne.. mnie osobiście w adidasach jeździ się źle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.