SilentReaper
wpis jest ukryty
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  23 kwietnia 2011

ile Ci za to zapłacili?

Fx7700
Fx7700
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Wszystkim

dać Ci bana,. a tak w ogóle to goowno prawda że to takie super ubezpiecznie
SilentReaper
SilentReaper
  23 kwietnia 2011

Polecam rozejrzeć się również po innych forach, jak wielu ludzi jest zadowolonych z usług Liberty. Bonus z kodu jest pewny i nie wymaga od Was niczego więcej poza podaniem go podczas składania zamówienia. Dotyczy to szczególnie nowych klientów.

Zachęcam Was również do przedstawienia tutaj pewnych porównań i cen ubezpieczycieli. Wydaje mi się, że wybrałem możliwie najlepiej, ale jeśli znajdziecie jeszcze tańsze OC - podzielcie się tym, sam z chęcią się zapoznam z różnymi ofertami.

RafoX
RafoX
  23 kwietnia 2011

ale siara koleś wyszło mi więcej niż mam teraz w PZU:rotfl::crylol:

SilentReaper
SilentReaper
  23 kwietnia 2011

siarą jest używanie słów bez miary, 'więcej', 'dużo', 'wiele'. Podaj konkretne liczby, przedstaw jakieś screeny na znak wiarygodności. Każdy jest ciekawy, ja również.

Everybody84
Everybody84
  23 kwietnia 2011

o cholera a mi wyszło że 6 zł zaoszczędziłem ehh ja bogaty bo 6 złoty ma...

RafoX
RafoX
  23 kwietnia 2011

a prosze bardzo masz łap zdjęcia z obecnego oc


a tu scrin z oc w liberty co mi przed sekundką wyliczyli

jak dla mnie różnica jest i to nie mała :D

RafoX
RafoX
  23 kwietnia 2011

oczywiście dodam że wpisałem wszystkie dane takie jak na tamtym OC ;)

SilentReaper
SilentReaper
  23 kwietnia 2011

Obetnij to foto o Twoje dane, niepotrzebnie je wystawiasz publicznie ;)

RafoX
RafoX
  23 kwietnia 2011

łap

SilentReaper
SilentReaper
  23 kwietnia 2011

Brakuje mi kalkulatora OC online od PZU dla porównania mojego ubezpieczenia. Z dostępnych, które mogłem porównać wybrałem jak wyżej (patrz pierwszy post). ;) Pamiętam, że znajomy z max zniżkami (60%) przesiadł się właśnie z PZU do Liberty by zaoszczędzić 150-200zł. Czynników wpływających na wys. ubezp. jest wiele, porównaj to sobie za parę lat jak nazbierasz więcej zniżek, może na korzyść wypadnie inny ubezpieczyciel ;)

RafoX
RafoX
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje mi kalkulatora OC online od PZU dla porównania mojego ubezpieczenia. Z dostępnych, które mogłem porównać wybrałem jak wyżej (patrz pierwszy post). ;) Pamiętam, że znajomy z max zniżkami (60%) przesiadł się właśnie z PZU do Liberty by zaoszczędzić 150-200zł. Czynników wpływających na wys. ubezp. jest wiele, porównaj to sobie za parę lat jak nazbierasz więcej zniżek, może na korzyść wypadnie inny ubezpieczyciel ;)

na pzu raczej nie widze kalkulatora jak narazie w pzu mi się opłaca więc zmieniać nie zamierzam
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  24 kwietnia 2011

ja w ogóle nie rozumiem jaki macie sens w oplacaniu OC np w PZU??

przeciez OC nie jest dla Was tylko dla kogos komu ewentualnie uszkodzicie fure...

przeciez WY z tego "nic" nie macie oprocz spokoju przy kontroli i ew kolizji... tak wiec po co dawac zlodziejskiemu PZU czy tym podobnym zarobic??

Ja mam OC w MTU (Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe) na Poczcie i mam gdzies czy sa wyplacalni czy nie bo o to bedzie sie martwil ktos komu ewentualnie uszkodze pojazd... :mrgreen:

najwazniejsze dla mnie jest to zeby nie przeplacac bezsensownie :jezyk:

i pamietajcie by co roku wyliczac na nowo skladki :P bo nie zawsze jest tak ze dana ubezpieczalnia bedzie najtansza ;)

pozdro dla tych ktorzy daja zarobic PZU :mrgreen:

ja po przeniesieniu dwoch samochodow z PZU do MTU zaoszczedzilem... 1300zl :jezyk2:

folkemon
folkemon
  24 kwietnia 2011
misza1
misza1: Ja mam OC w MTU (Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe) na Poczcie i mam gdzies czy sa wyplacalni czy nie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.