R4duss91
Posty: 172 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
R4duss91
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Siemanko wszystkim !

Z przyczyn losowych musiałem sprzedać swoje autko.. jestem zmuszony kupić coś tańszego. zastanawiam sie nad hondą civic 4g ( 1,3 75KM) może coś więcej o tym autku ? mam ograniczony budżet także nie wiem czy coś lepszego znajdę..

Wesołych ! ; )

RychuEloPejaSLU
RychuEloPejaSLU
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sory, ale za tą kasę nie kupi BMW tylko niemieckiego niedobitka

jeden czort

Konto usunięte
Konto usunięte: a tutaj w 3:10 ukazuje sie wyższość japońskiej techniki nad VW :D

nigdy nie odpalałem samochodu lewarkiem
whitestok
whitestok
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tam mam do kupienia piękną primere 95rok

bardzo dobra opcja za małe pieniądze :) zwłaszcza benzyniak i jak się trafi wersja eGT w ładnym stanie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a tutaj w 3:10 ukazuje sie wyższość japońskiej techniki nad VW :D http://www.youtube.com/watch?v=2hUAjjoB7b8&feature=player_embedded#at=441

coś w tym jest :D
whitestok
whitestok
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie odpalałem samochodu lewarkiem

w automatach trzeba wrzucić P przed odpaleniem :) inaczej nie wyda :D
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w automatach trzeba wrzucić P przed odpaleniem :) inaczej nie wyda :D

ale machaniem lewarkiem samochodu nie odpalisz jak widać na filmiku beka bo macha i silnik kręci filmik porażka lexy fajne ale ogólnie żenada
whitestok
whitestok
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widać na filmiku beka bo macha i silnik kręci

no cóż :D koleś nie mógł trafić na P a zapłon załapywało jak lewarkiem przez P przelatywal :zonk: w VW wszystko może się zdarzyć :D
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no cóż :D koleś nie mógł trafić na P a zapłon załapywało jak lewarkiem przez P przelatywal

oj, przyznaj że film ch:cenzura:owo wykonany a nie tu mi takie bajeczki wypisujesz

Konto usunięte
Konto usunięte: w VW wszystko może się zdarzyć :D

pie:cenzura:dolenie :tak:
dawidusw202
dawidusw202
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie odpalałem samochodu lewarkiem

ale ze automaty we vw sie psują to wiadomo nie od dziś nawet DSG

Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza benzyniak i jak się trafi wersja eGT w ładnym stanie :D

no ale ja mam okazje kupić diesla podobno lubią pękać głowice i często sie przegrzewają szkoda ze japońskie auta w latach 90 tych miały kiepskie diesle ale wiem ze w tym egzemplarzu konkretnym nigdy nic sie nie zepsuło
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ze automaty we vw sie psują to wiadomo nie od dziś nawet DSG

ale odpal samochód machając lewarkiem tak jak to pokazane na fimiku próbowałem teraz ale mam manuala, muszę mieć automat? :ninja:
whitestok
whitestok
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale ja mam okazje kupić diesla podobno lubią pękać głowice i często sie przegrzewają

tego nie wiem, jeździłem tylko P10 eGT i P10 1.6 benzyna, dieslem żadnym z tych lat nie jeździłem więc nawet nie wiem czy to jedzie :) za to nawet przy 1.6 benzyniaku ten samochód lata (przy 1.6 zależy od skill'u kierowcy) :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.