99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :piwo:

Chcę kupić nowe radyjko do autka. Cena max 300 zł. Interesuje mnie radio oczywiscie Mp3, USB oraz z AUX bo to podstawa mieć to w tych czasach ;) Tylko tu sprawa z wyborem firm. Słyszałem róźne opinie. Wrzućcie jakieś propozycje, nie jestem zbyt wymagajacy co do radia. Ważne, żeby czysto grało i był prosty w obsłudze. Z góry dzięki i wesołego jajka ;)

poldek81
poldek81
  23 kwietnia 2011

Z radiem jest jak z kobietą :) - szukasz odpowiedniego typu i jakości ;)
Miałem juz kilka radyjek i rozpoczynałem od chińskich (to był błąd), ale wiem, że lepiej kupic używkę niż coś nowego. Po prostu musisz usłyszeć kilka radyjek i wybrać to co Ci się spodoba (każde gra inaczej...).

MiSZgtv
MiSZgtv
  23 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Nie patrz na radyjko czy jest ładne na obrazku i fajnie się świeci tylko jak już wybrałeś firmę i model który Ci pasuje to szukaj takie które wkomponuje Ci się w kokpit i będzie przypominać ori wyposażenie. Zobaczysz, że po pewnym czasie będzie Cie drażniło radio które kolorystycznie drastycznie odstaje od podświetlenia kokpitu.

Pozdro
whitestok
whitestok
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie patrz na radyjko czy jest ładne na obrazku i fajnie się świeci tylko jak już wybrałeś firmę i model który Ci pasuje to szukaj takie które wkomponuje Ci się w kokpit i będzie przypominać ori wyposażenie. Zobaczysz, że po pewnym czasie będzie Cie drażniło radio które kolorystycznie drastycznie odstaje od podświetlenia kokpitu.

zgadzam się

Konto usunięte
Konto usunięte:

a co do marek to polecam Alpine, Pioneer i Kenwood'a, JVC mnie nie przekonało, Blaupunkt gra ładnie i czysto, ale o ładnym basie w tanim Blaupunkcie możesz zapomnieć.
RafoX
RafoX
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do marek to polecam Alpine, Pioneer i Kenwood'a, JVC mnie nie przekonało, Blaupunkt gra ładnie i czysto, ale o ładnym basie w tanim Blaupunkcie możesz zapomnieć.

Alpine jest liderem w swojej dziedzinie tak jak Pioneer i Kenwood
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.