KORARM
KORARM
  18 marca 2011 (pierwszy post)

Witam
Kiedyś na allegro widziałem takie cudowne elektroniczne urządzenia które zabezpieczają przed korozją.
Ponoć głównie zabezpiecza się tak statki ale nie wiadomo jak by to zdało egzamin w motoryzacji? na allegro ci co sprzedawali takie cuda twierdzili, że jak najbardziej!
Trochę czytałem na ten temat ale nie jestem przekonany bo nigdy tego nie sprawdzałem.
Czy ktoś z was miał z tym do czynienia lub słyszał o Tym?
Osobiście słyszałem tylko od jednego znajomego, że to działa a od innego, że jeszcze szybciej jak normalnie mu zgniło auto.

KORARM
REDEVIL25
REDEVIL25
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam jedno małe pytanie :) ale na co ci to ????

a tu masz ccos ciekawszego :) poczytaj :) o tym .

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic200118.html
lamiluzje89
lamiluzje89
  19 marca 2011

Ten wynalazek to pic na wode a przed ruda nie uciekniesz jezeli chcesz zeby wchodzila powoli dobrze zakonserwuj podwozie i dbaj o nadwozie w zime szczegolnie pozdro.

KORARM
KORARM
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na co ci to ????

Chciałem zabezpieczy moją niunie ale raczej odpuszcze sobie taką metode.
REDEVIL25
REDEVIL25
  19 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

stary :) najlepiej to umyj kerszerkom :) całą maszyne. od spodu po zimie zawsze trzeba podwozie zakonserwowac :) a na góre polerke :) zrobic i wossk nałożyc:0 jaa tak co 3 miesiące robie :)
damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  20 marca 2011

daj sobie spokoj kolego.elektronika od rdzy raczej ne uciekniesz...ewentualnie dasz sie naciagnac....mowie to jako lakernik;)tylko coroczna konserwacja..

KORARM
KORARM
  27 marca 2011

Skoro twierdzicie, że konserwacja to jakie środki i gdzie polecacie ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.