MaIina
MaIina
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Planuję zakup auta do 10-13 Tys PLN (Koniecznie w dieslu, Dlaczego? Przecież teraz przy cenach ON lepiej kupić Benzyne + LPG... Co za idiota... ...Odpowiedź jest prosta. Powiedzmy że Ojciec ma rafinerie :D)
Pod uwagę biorę, będzie to moje pierwsze własne auto:
AUDI A3
VW GOLF IV
FIAT STILO

Proszę o rady i wypowiadanie się dlaczego te auto a nie inne, jakie mieliscie z nimi przygody, propozycje innych aut itp itd

kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  11 marca 2011

hmm a może opel astra II fajne autko dynamiczne silniki oraz mało palą oczywiście mowa o 1,4 i 1,6 sylwetka ładna, części tanie i duża dostępność.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: silniki oraz mało palą oczywiście mowa o 1,4 i 1,6


Konto usunięte
Konto usunięte: oniecznie w dieslu,

POZDRO
whitestok
whitestok
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: focus w środku bieda stylistyczna straszna i porażka oraz żenada

w takim razie wnętrze golfa z tych samych lat to już całkiem prze*ebane stylistycznie :D
chicel
chicel
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie wnętrze golfa z tych samych lat to już całkiem prze*ebane stylistycznie :D

golf do forda to bajka, fordy mają moim zdaniem najbrzydsze wnętrze biorąc pod uwagę audi, vw, fiat, honda, citroen itp...a co do tematu, czemu bierzesz pod uwagę takie małe auta? ja rozumem że to Twój pierwszy samochód, ale ja zrobiłem ten sam błąd, kupiłem mały, okazał się za mały (polo III 6N) musiałem kupić audi a4, a a3, wcale nie jest większa pod względem miejsca w środku od polo, a3, golf IV, i stilo mają równie ciasno, ja w a4 już mam dość miejsca i tobie również polecam taki samochód, albo vectrę, ale opel to opel, jeśli stać Cię na utrzymanie audi lub mercedesa, bierz audi bądź mercedesa. ale sedan, nie kupuj małych aut takich jakie zaproponowałeś.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie wnętrze golfa z tych samych lat to już całkiem prze*ebane stylistycznie :D

Golf jest prosty, nie bierze mnie kvrwica jak to oglądam, nie rusza mnie, nie ma żadnych emocji w tym, jest normalny, funkcjonalny
focus jest tragiczny, no może w wersji x100 z klimatronikiem i radiem wbudowanym + czarna z góry i beżowa z dołu deska jakoś wygląda, ale i tak to koślawa pokraka biedna strasznie
whitestok
whitestok
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fordy mają moim zdaniem najbrzydsze wnętrze biorąc pod uwagę audi, vw, fiat, honda, citroen itp...

nie skomentuję...albo skomentuję...wolę mieć przed sobą deskę z fiesty niż deskę z seicento...tyle warte to Twoje ogólne porównanie marek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak to koślawa pokraka biedna strasznie

no cóż, fakt, że wykonanie wieje biedą ale jak by to było wykonane z lepszych materiałów to na pewno by to lepiej wyglądało.
Dylara
Dylara
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no cóż, fakt, że wykonanie wieje biedą ale jak by to było wykonane z lepszych materiałów to na pewno by to lepiej wyglądało.

materiały materiałami
sama stylistyka mnie boli :ziober2:
to w golfie deska trzeszczy ale przynajmniej wygląda ludzko :ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: opel astra II

z twarzy pasujesz do astry:zakrecony:
Dylara
Dylara
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z twarzy pasujesz do astry

taki gejowóz :rotfl:
Michal89TG
Posty: 854 (po ~50 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Michal89TG
  13 marca 2011

A może zamiast tego Fiata Stilo wziął byś pod uwagę Forda Focusa?

damianPPC
damianPPC
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie golfy w ogóle nie podobają, są brzydkie!

mnie tak samo sie nie podobaja, a stilo tez nie grzeszy uroda szczegolnie tyl.
jak chcesz disla to biez seata ibize 1.9tdi, nawet wersja 100km to rakieta i bardzo malo pali i bardzo ladna jest..bez porownania do golfa, audi a3 czy stilo..a i tak masz technologie VW i niesmiertelny 1.9tdi
whitestok
whitestok
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: biez seata ibize 1.9tdi, nawet wersja 100km to rakieta i bardzo malo pali i bardzo ladna jest.

o której wersji mowisz, że taka ładna? :D jak dla mnie to tylko jedna była ładna:
luk0712
luk0712
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak dla mnie troche kółka za małe
na czyms wiecej posadzić
i miodzio ^^

a i za nisko
stanowczo
whitestok
whitestok
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie troche kółka za małe na czyms wiecej posadzić i miodzio ^^ a i za nisko stanowczo

;] podalem przyklad tylko...
luk0712
luk0712
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

hah zawsze mam jakieś ale :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.