MaIina
MaIina
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Planuję zakup auta do 10-13 Tys PLN (Koniecznie w dieslu, Dlaczego? Przecież teraz przy cenach ON lepiej kupić Benzyne + LPG... Co za idiota... ...Odpowiedź jest prosta. Powiedzmy że Ojciec ma rafinerie :D)
Pod uwagę biorę, będzie to moje pierwsze własne auto:
AUDI A3
VW GOLF IV
FIAT STILO

Proszę o rady i wypowiadanie się dlaczego te auto a nie inne, jakie mieliscie z nimi przygody, propozycje innych aut itp itd

KORARM
KORARM
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (Koniecznie w dieslu, Dlaczego? Przecież teraz przy cenach ON lepiej kupić Benzyne + LPG... Co za idiota... ...Odpowiedź jest prosta. Powiedzmy że Ojciec ma rafinerie :D)

To zdanie jest kompletnie nie zrozumiałe.
Zastanów się.
lutek
lutek
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To zdanie jest kompletnie nie zrozumiałe.

Chciał w dziwny sposob napisac ze tata jezdzi ciezarowka...
dylsoon
dylsoon
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę o rady i wypowiadanie się dlaczego te auto a nie inne, jakie mieliscie z nimi przygody, propozycje innych aut itp itd

myśle że stilo za te pieniądze będzie na bogato
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 marca 2011

Jedź do niemcowni i coś znajdziesz w dobrej cenie.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
dawidusw202
dawidusw202
  8 marca 2011

człowieku ino VW bo to prestiż i luksus kupując golfa stajesz sie kimś zyskasz szacunek nawet w oczach sołtysa ja tam mam VW i sobie chwale a jak włoże sobie silnik tdi to juz nawet wójt będzie mi zazdrościł bo on ma pande a za moim VW wszystkie lachony sie OGLONDAJOM i ściągają majty przez głowe bo to prawdziwy szpan mieć takie prestiżowe auto

Dylara
Dylara
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: człowieku ino VW bo to prestiż i luksus kupując golfa stajesz sie kimś zyskasz szacunek nawet w oczach sołtysa ja tam mam VW i sobie chwale a jak włoże sobie silnik tdi to juz nawet wójt będzie mi zazdrościł bo on ma pande a za moim VW wszystkie lachony sie OGLONDAJOM i ściągają majty przez głowe bo to prawdziwy szpan mieć takie prestiżowe auto

mów co chcesz ale golfy IV to udane samochody :tak:
chociaż myśle że szalenie się cenią :tak:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: człowieku ino VW bo to prestiż i luksus kupując golfa stajesz sie kimś zyskasz szacunek nawet w oczach sołtysa ja tam mam VW i sobie chwale a jak włoże sobie silnik tdi to juz nawet wójt będzie mi zazdrościł bo on ma pande a za moim VW wszystkie lachony sie OGLONDAJOM i ściągają majty przez głowe bo to prawdziwy szpan mieć takie prestiżowe auto

A Twoim zdaniem Mercedesy to super auta. Każdy ma swoje zdanie, ale zmienisz je jak kupisz swój samochód za własne pieniądze, a nie będziesz kierował się zdaniem ojca który jeździ mercedesem, widzę że nie zmieniłeś zdania, bo nie dorobiłeś się jeszcze własnego auta. Ciekaw jestem czy będziesz jeździł Mercedesem czy też innym, ekonomicznym, tanim pod względem utrzymania autem.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
luk0712
luk0712
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

za tee cene kupisz stilo w dobrym roku i z miłym wyposazeniem
patrz tylko czy zawieszenie (przód szczególnie) niewybite

pozatym czesci taniocha
MusicMaker
MusicMaker
  8 marca 2011

Mi sie golfy w ogóle nie podobają, są brzydkie!
Jeśli miałbym forse to zdecydowanie wolałbym wziąć Focusa RS niż golfa gti.

luk0712
luk0712
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no focus zdecydowanie lepiej wygląda i tez jezdzi
WujekBeton
WujekBeton
  9 marca 2011
uotr
uotr: Twoim zdaniem Mercedesy to super auta

bo są super :mrgreen: i sądze tak mimo, że nikt w rodzinie nie jeździ, ani nie jeździł :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi sie golfy w ogóle nie podobają, są brzydkie!

poza jedynką i dwójką, ale to już jountaimery [czy jak to się pisze]. Od kilku zaprzyjaźnionych handlarzy i osób z branży słyszałem, ale tak po cichu żeby klienci nie usłyszeli, że Golfa IV ciężko znaleźć nie bitego, a znalezienie porządnego diesla to już praktycznie graniczy z cudem:jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: 10-13 Tys PLN

za tyle to wziąłbym 300ce i jeździł jak Pan, a nie A3 albo VW Golfem :zakrecony:
dawidusw202
dawidusw202
  9 marca 2011
uotr
uotr: Twoim zdaniem Mercedesy to super auta. Każdy ma swoje zdanie, ale zmienisz je jak kupisz swój samochód za własne pieniądze, a nie będziesz kierował się zdaniem ojca który jeździ mercedesem, widzę że nie zmieniłeś zdania, bo nie dorobiłeś się jeszcze własnego auta. Ciekaw jestem czy będziesz jeździł Mercedesem czy też innym, ekonomicznym, tanim pod względem utrzymania autem.

a ty umiesz czytać w którym miejscu napisałem ze vw jest zły ?:D
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty umiesz czytać w którym miejscu napisałem ze vw jest zły ?:D

Masz mnie za głupka ? ;o
Wiem co to ironia, a co to pisanie poważnych rzeczy ;]
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Dylara
Dylara
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no focus zdecydowanie lepiej wygląda i tez jezdzi

focus w środku bieda stylistyczna straszna i porażka oraz żenada :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.