Zorr
Zorr
  28 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam Was piękne Panie, mam do Was takie oto pytanie: podobają WAm się faceci na motocyklach? jeśli tak to jakie najbardziej podobają się Wam maszyny? Sportowe? szosowe? z góry dzięki za odp

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 lutego 2011

planujesz kupić motór na podryw? :rotfl:

goldshaker
goldshaker
  28 lutego 2011
Zorr
Zorr: Witam Was piękne Panie, mam do Was takie oto pytanie: podobają WAm się faceci na motocyklach? jeśli tak to jakie najbardziej podobają się Wam maszyny? Sportowe?

pewnie jesteś brzydki itp. nie kupuj moto bo będzie Ci rowa widać jak będziesz na nim siedział a to mało seksowne
WujekBeton
WujekBeton
  28 lutego 2011

nie słuchaj ich!kupuj śmiało, małolaty lecą jak muchy do lepu, tylko musi być ścigacz, musi być jaskrawy i mieć chwytliwą nazwę:mrgreen: nie jakieś tam GSZR coś tam coś tam :lol:
będziesz miał dymanko przez całe lato ile tylko dusza zapragnie:Sex:

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  28 lutego 2011

tak sformułowales pytanie... ze jesli zawsze tak robisz to nawet jak moto bedzie ze zlota to poruchane... BA nawet pojezdzone z Panną...

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  1 marca 2011
Zorr
Zorr: Witam Was piękne Panie, mam do Was takie oto pytanie: podobają WAm się faceci na motocyklach? jeśli tak to jakie najbardziej podobają się Wam maszyny? Sportowe? szosowe? z góry dzięki za odp

problem z kobietami jak myślisz tak znalez sobie kogoś dla siebie .to śmiech na sali

a poza tym WYPIER..C Z TAKIMI PYTANIAMI Z TEGO FORUM imbecylu .
walisz śmieci
luk0712
luk0712
  1 marca 2011
adiluki
adiluki:

kto powiedział ze chłopak ma wygórowany gust c'nie :mrgreen:

no moto jak moto
jak bedziesz miał na pewno jakieś dupy (mniejsze lub co gorsza wieksze) polceą na to

acz jedno ale

Ty człowiek wgl umiesz jezdzic na moto ? :and:
bo chcieć a potrafić zasadnicza róznica
WujekBeton
WujekBeton
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty człowiek wgl umiesz jezdzic na moto ?

a poco?:woot: podjechać trzy kilometry pod remize to da rade skoro już jeździł WSKą, podwiezie dupę następne trzy do chaty i jazda:Sex::SEX::SEX:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.