Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  23 lutego 2011 (pierwszy post)

Problem polega na tym ze raz chodza zupelnie normalnie czasem chodza jakby "w zwolnionym tempie ale plynnie" raz skokowo a dzisiaj zatrzymaly mi sie na srodku szyby i przestaly w ogóle reagowac na ruchy dzwigienka Po zgaszeniu silnika i ustawieniu kluczyka w pozycji zaplon wrocily na swoje miejsce jakby nigdy nic ale po chwili znowu zaczely chodzic skokowo i sie blokowac Za kazdym razem wylaczenie i właczenie zaplonu powodowalo na chwile powrot do normy Jakis pomysl co dokladnie jest nietak ??

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  23 lutego 2011

Pewnie manetki robią zware i wycieraczki szaleją
jakie auto??

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  23 lutego 2011

clio II 2001 (przed liftem)

KORARM
KORARM
  23 lutego 2011

Prawdopodobnie mechanizm wycieraczek do wymiany... może silniczek. trzeba rozebrać i sprawdzić.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2011

Miałem podobnie. Dużo vd40 i pomogło.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  23 lutego 2011

ja bym najpierw dał mechanizm do wyczyszczenia.

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  25 lutego 2011

winny jest przelacznik zespolony wycieraczek - niema ktos przypadkiem clio na czesci ?? xD Na allegro jest jedna sztuka ale z auta z 99 roku Bedzie miec tyle biegów wycieraczek co u mnie ?? sprzedawca niewie/ niechce mu sie sprawdzic ile ma

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.