NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Poniekąd temat podchodzi pod technikę, bo chodzi także o właściwości itp. , ale ...

Macie do wydania 600 polskich złoty

Jaką nawigację kupujecie? Dlaczego akurat tej firmy a nie innej?

Na co zwracacie uwagę przy zakupie?

Mile widziane dobre aukcje, zdjęcia i życiowe opinie :ziober2:

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

222slodki222
222slodki222
  13 lutego 2011

za 200zł kupiłem od kumpla navigona świetna sprawa cała mapa europy. sprawdza sie jechałem do Czech Niemiec Włoch i pokazywała dobrze. jak przekroczysz dozwolona predkosc jaka jest to mowi jak sa fotoradary to mowi niebezpieczne miejsce a na mapie widac radar. pokazuje pasy ruchu. którym zjechać na autostradzie. dobra navi i program

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za 200zł kupiłem od kumpla navigona świetna sprawa cała mapa europy. sprawdza sie jechałem do Czech Niemiec Włoch i pokazywała dobrze. jak przekroczysz dozwolona predkosc jaka jest to mowi jak sa fotoradary to mowi niebezpieczne miejsce a na mapie widac radar. pokazuje pasy ruchu. którym zjechać na autostradzie. dobra navi i program

Dobra ale jaka firma i model ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

222slodki222
222slodki222
  13 lutego 2011

firma to navigon. mogel nie pamietam ale mały cienki

http://allegro.pl/nawigacja-gps-navigon-21-max-europe-limitededition-i1451199558.html

taki

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2011

No spoko, jednak wolę wykorzystać całą kasę i wiadomo nawigacja musi być nowa a nie używana.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  13 lutego 2011

Becker, wyzszy model Tom Toma ;) ale za 600?? troszke slabo ;) jesli chcesz wydac 600 to kup porzadna uzywke bo nowe kupisz srednie cos ;)

whitestok
whitestok
  13 lutego 2011

a ja wolałbym kupić coś dobrego z MIO, odblokować i wgrać sobie co tylko chcę:
Automapę? bez problemu
TomToma? bez problemu
Navigon? bez problemu
iGO? bez problemu
:)

MiSZgtv
MiSZgtv
  14 lutego 2011

Ja też polecam MIO, sam mam model mio c520 z bt i jest okej. Nawigację mam około roku, używam kilka razy na miesiąc i mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra zwłaszcza po odblokowaniu mini komputerek. Co najważniejsze jak dla mnie to ma bardzo mocną obudowę, na mojej nawigacji nie ma ani jednej ryski na obudowie i lcd a upadła klika razy i nie staram się jakoś szczególnie dbać o nią. Nie zawiesza się, nie gubi zasięgu gps, szybko się ja obsługuje oraz jest wiele aplikacji dodatkowo posiada bluetooth z możliwością importu kontaktów itp więc można legalnie rozmawiać przez fona prowadząc auto :mrgreen:
Jedyną wadę jaką zauważyłem to nie pamięta daty ani godziny po wyłączeniu ale może tylko moja tak ma :ble:

whitestok
whitestok
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyną wadę jaką zauważyłem to nie pamięta daty ani godziny po wyłączeniu ale może tylko moja tak ma

sprawdź w ustawieniach windowsa w swoim MIO, możliwe, że coś trzeba przestawić lub po prostu to taki efekt uboczny odblokowania.
MiSZgtv
MiSZgtv
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: MiSZgtv:Jedyną wadę jaką zauważyłem to nie pamięta daty ani godziny po wyłączeniu ale może tylko moja tak ma sprawdź w ustawieniach windowsa w swoim MIO, możliwe, że coś trzeba przestawić lub po prostu to taki efekt uboczny odblokowania.

Jak była nieodblokowana to też nie pamiętało godziny. Chyba taka wada, ale nie można mieć wszystkiego:]
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też polecam MIO, sam mam model mio c520 z bt i jest okej


hehe pozbadz sie jej poki jeszcze dziala ;) przyjdzie moment ze ja szlag trafi i nic juz z niej nie zrobisz :mrgreen: tzn nie bedzie sie oplacalo nic z niej robic ;)

kolega ma chyba z 12 takich MIO lezec w szufladzie i wszystkie poumieraly ;) a najczesciej padaja po odblokowaniu :mrgreen:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  14 lutego 2011

oczywiscie jesli nie chcesz mnie posluchac to nie musisz ale kiedys wspomnisz moje slowa :mrgreen:

whitestok
whitestok
  15 lutego 2011
misza1
misza1: kolega ma chyba z 12 takich MIO lezec w szufladzie i wszystkie poumieraly ;) a najczesciej padaja po odblokowaniu

jeśli się nie umie czegoś zrobić to lepiej się za to po prostu nie zabierać...a to są skutki takiego braku umiejętności...
MiSZgtv
MiSZgtv
  15 lutego 2011
misza1
misza1: oczywiscie jesli nie chcesz mnie posluchac to nie musisz ale kiedys wspomnisz moje slowa

Hehe. Pewnie tak piszesz bo chciałbyś, żebym Ci ja sprzedał xD

Moja na razie działa i wygląda jak nówka, a jak coś mam jeszcze nieco ponad rok gwarancji xD :mrgreen:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  15 lutego 2011

nooo rok gwarancji masz ale to elektronika i tak jak tel bez simlocka tak i navi :-P reklamacji nie uwzglednia sie :mrgreen:

a i oczywiscie chetnie kupie Twoja navi... zwlaszcza ze do przedwczoraj mialem swoje 3 a teraz mam juz tylko dwie :( i taki mnie smutek ogarnął ze musze jakas kupic :mrgreen: tym bardziej ze uzywam navi ze 4 razy w roku :jezyk:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.