NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2011 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Poniekąd temat podchodzi pod technikę, bo chodzi także o właściwości itp. , ale ...

Macie do wydania 600 polskich złoty

Jaką nawigację kupujecie? Dlaczego akurat tej firmy a nie innej?

Na co zwracacie uwagę przy zakupie?

Mile widziane dobre aukcje, zdjęcia i życiowe opinie :ziober2:

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja wolałbym kupić coś dobrego z MIO, odblokować i wgrać sobie co tylko chcę: Automapę? bez problemu TomToma? bez problemu Navigon? bez problemu iGO? bez problemu

Myślę nad odblokowaną Mio 500.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MiSZgtv
MiSZgtv
  15 lutego 2011
misza1
misza1: kolega ma chyba z 12 takich MIO lezec w szufladzie i wszystkie poumieraly ;) a najczesciej padaja po odblokowaniu


misza1
misza1: zwlaszcza ze do przedwczoraj mialem swoje 3 a teraz mam juz tylko dwie :(


Reasumując problem Twój i Twojego kolegi polega na braku umiejętności prawidłowej obsługi nawigacji, a nie nawigacji MIO...
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Reasumując problem Twój i Twojego kolegi polega na braku umiejętności prawidłowej obsługi nawigacji,


moze i masz racje ale pogadamy o tym jak przez rece przejdzie Ci tyle TON elektroniki co mnie i tyle dziesiatek TON elektroniki co mojemu koledze ;)

poza tym chyba nie zrozumiales o co chodzi z tym ze przedwczoraj mialem trzy... chodzilo o to ze nawigacji mam wystarczajaca ilosc i w kazdej chwili moge miec wiecej ;)
whitestok
whitestok
  15 lutego 2011
misza1
misza1: moze i masz racje ale pogadamy o tym jak przez rece przejdzie Ci tyle TON elektroniki co mnie i tyle dziesiatek TON elektroniki co mojemu koledze ;)

no cóż :D wielu "szpecow" nie umie opanować zwykłego windowsa w PC a co dopiero Windows CE w nawigacji MIO :D
c1chy
c1chy
  16 lutego 2011

ja uzywam TomTom One i pocket pc z win ce z oprogramowaniem taz tomtom'a ;) navigator 5, sprawuje sie dobrze

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011

Już zamówiłem Mio 500. Odblokowana, z futerałem, kartą 4GB i rysikiem za niecałe 400zł. Auto-mapę wgra mi kupel mi będzie si :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

lucas
lucas
  16 lutego 2011

Mam na głowie TomTom'a lecz cena rozpoczyna się od 750zł. Głównie polecam MIO Pocket - dobra sprawa, posiadam takiego obecnie i jestem zadowolony.

damianPPC
damianPPC
  20 lutego 2011
http://allegro.pl/gps-blow-gps50ybt-50ybt-automapa-polska-6-7-2gb-i1451281435.html

navi Blow, na automapach, bardzo dokladna i blue i transmiter fm dobra sprawa
whitestok
whitestok
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: navi Blow,

to się sprzedaje chyba tylko tam gdzie nie znają angielskiego :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.