NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

A raczej kontrolka świecy.

Sorki, że temat pod tematem, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz.

U kumpla w samochodzie (diesel) normalnie po przekręceniu kluczyka zapala się kontrolka świecy żarowej po czym gaśnie, on odpala i ta kontrolka jeszcze przez minutę jazdy miga.

To znaczy, że świeca jest słaba i się dogrzewa?

Czy tak po prostu ma być :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  11 lutego 2011

kropka też nie

luk0712
luk0712
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

bynajmniej jasno wyraznie i łatwe w zrozumieniu
aa takie załozenie

aa i tak po baniku dla ochłody bedzie heh :mrgreen:
folkemon
folkemon
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bynajmniej jasno wyraznie i łatwe w zrozumieniu aa takie załozenie

Piszesz jakby to było gg.

No i sprawdź w słowniku różnicę między 'bynajmniej' i 'przynajmniej'.
sasiek5
sasiek5
  11 lutego 2011

DylaraComesBack co ty gadasz jak dlugo zyje to nie widzialem jeszcze zeby swieca zarowa dawala iskre idz ty sie piekarnia zainteresuj a nie tym o czym w ogóle pojecia nie masz

lutek
lutek
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Może zaczniesz od poprawnego cytowania?

Konto usunięte
Konto usunięte: polecam do innego tematu zajrzeć tam juz Ci na to odpowiedziałem uparta osobo

Odpowiedziałeś tylko nie wiem co to ma niby zmienić

Konto usunięte
Konto usunięte: jak chcesz sie wymądrzać smiało ale zakładam ze nieznasz mnie i niewiesz z czym miałem stycznosc a z czym nie (szczególnie ze od dawna sie zajmuje samochodami)

A gdzie tu jest wymądrzanie? po prostu to co piszesz nie ma większego sensu a z racji samego wieku nie możesz mieć jakiegoś wielkiego doświadczenia - takie przynajmniej jest moje zdanie z którym zgadzać się nie musisz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.