Chudy992
Posty: 25 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Chudy992
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Kiedyś już taki temat był ale nie uzyskałem jednoznacznej odp więc zapytam jeszcze raz opisując problem..
Kilka miesięcy temu moja Kawa zaliczyła niegroźną glebe w garażu ;/
Od tamtego czasu po prostu oszalała. Nie wkręca sie na obroty oraz strasznie stuka w silniku.
Poniżej daje filmik obrazujący problem.

http://www.youtube.com/watch?v=wsqANUBCIWA

Jak ktoś zna przyczyne to prosiłbym o pomoc
PZDR

luk0712
luk0712
  7 lutego 2011

słabo sie znam na motorach
ale nieprzestawił Ci sie zapłon czy gaznik(o ile tam jest)
?

mulato dosc chodzi

moze być tez problem ze sterownikiem silnika (o ile coś takiego jest)
radze posprawdzać elektronike czy gdzieś coś niezwarte czy upękniete

Chudy992
Posty: 25 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Chudy992
  8 lutego 2011

No kolego bez obrazy ale słabo sie znasz. Co ma wspólnego zapłon i gaźniki (bo tam są 4) do stuków w silniku. Zapłon jest sterowany elektronicznie poprzez 2 czujniki na wale głównym. Z elektroniką wszystko ok bo była sprawdzama
Mimo wszystko dzięki że chciałeś pomóc

Wars045
Wars045
  8 lutego 2011

ale od razu tak po upadku zaczela szwankowac ? a kiedy czysciles gazniki i robiles synchro ? moze to jest przyczyna ze nie wkreca sie na obroty, stuki to moze zawory jak nie byly robione chociaz nie wiem czy one stukaja, jak to gleba parkingowa i takie cuda niewidy to sprawdz czy ten moto prosto jezdzi :)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 lutego 2011

Jeszcze tego nie rozwiązałeś? Aż takich beznadziejnych mechaników masz tam? Jak chcesz moge ci dać namiar na mechanika KOZAKA W PL!

Chudy992
Posty: 25 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Chudy992
  8 lutego 2011

No jutro lece do mechanika z klubu motocyklowego a wtedy sie za to wogóle nie zabierałem. A moto jeździ prosto bo wczoraj nim troche polatałem gdyż pogoda dopisała :) Do mechanika wiozłem właśnie w celu regulacji i synchro i takie tam z gaźnikami. Ale po dłuzszej jeździe zaczęło mi głośno stukać.. oj głośno! I dlatego mam kolejny cel. Na forum Kawy napisali że może to być wina rozrządu. A co do zaworów to jest ok bo niedawno regulowałem.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 lutego 2011

Rozrząd? Amen :D Szykuj mamone na nową kawę :D

Chudy992
Posty: 25 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Chudy992
  9 lutego 2011

Aż tak źle nie jest ;) Zawory proste :) Może jeden ząbek sie przestawił więc to nie problem ale prawdopodobnie napinacz dostał w dupe i dlatego tak chodzi ;p

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  18 lutego 2011

Kup nowy ^^

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.