Jedraszzko
Posty: 50 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Jedraszzko
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam na sprzedaż fiat 126p z silnikiem 903ccm, moc ok. 54KM. Głowica splanowana o 3mm polerowane kanały dolotowe, większa dysza paliwa i powietrza.Zawieszenie przód klepany na prosto resor amorki twardsze, tył cięty spring i twarde amorki(miało być krosno, ale nie doszło do finalizacji z przyczyn finansowych). Wydech pełen przelot i pustak zamiast puszki za kolektorem wydechowym. Przyśpieszenia do setki całkiem przyzwoite(nie mierzone), ale myślę że w okolicach 10-11s. Samochodzik wybebeszony w środku zostały dwa fotele i kierownica. Posiadam do niego całe wnętrze zderzaki, których obecnie na aucie nie ma. Auto nie odpala, przyczyną może być wadliwy układ zasilania silnika lub układ zapłonowy( wymieniłem platynki na aparacie, palec rozdzielacza, cewkę oraz przewody zapłonowe). Samochód ten z faktu, iż nie jest to 650ccm jak w zwykłym maluszku chłodzony jest cieczą( chłodnica w miejscu koła zapasowego). Pierwsze objawy wydmuchanej uszczelki pod głowicą. Auto stoi na 13calowych kołach z nowiutkimi oponami letnimi. Ubezpieczony do marca przegląd kwiecień. Samochód idealny pod bazę na kjs'y czy superoes! Do lekkich poprawek blacharskich, nie dziwię się gdyż ma 20 lat :). Auto było prze zemnie naprawdę mocno doinwestowane. Jeżdżone tylko na 98 i V-Power, nie lałem 95. Na bieżąco do zrobienia hamulec ręczny, blachówka i ciut elektryki.

Chcesz wiedzieć więcej pisz PW. Zdjęcie jedno na profilu resztę mogę dosłać na e-mail.
Pozdrawiam :)

ZSS POZnan* :D!

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  15 stycznia 2011

to nie allegro

Jedraszzko
Posty: 50 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Jedraszzko
  15 stycznia 2011

Mój błąd. Przepraszam nie doczytałem regulaminu forum moto. ;) Myślę, że temat zamknięty :)

ZSS POZnan* :D!

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  15 stycznia 2011
Jedraszzko
Jedraszzko: Mam na sprzedaż fiat 126p z silnikiem 903ccm, moc ok. 54KM.

ale mógłbyś zrobić o nim tematcik, wszystko opisać co i jak , i dodać filmiki/zdjęcia :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.