PolewamyCzysta
PolewamyCzysta
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Siema ;)
Poszukuję ludzi , ktorzy sa quadomaniakami , z ktorymi mogę pogaadac , na temat quadów i rozne relacje z zycia wziete :)
Pozdro!

CzilautJamajka
CzilautJamajka
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema ;) Poszukuję ludzi , ktorzy sa quadomaniakami , z ktorymi mogę pogaadac , na temat quadów i rozne relacje z zycia wziete :) Pozdro!

ile trzeba dać za quada(używanego) może być nawet "wiekowy"
fajnie by było jakby to było takie coś jak u Ciebie na avie i żeby można było pług zamontować do śniegu... ?
PolewamyCzysta
PolewamyCzysta
  4 stycznia 2011

heh ; d ja na awie , dalem byle co ;P , a ile kasy masz ; D?

FotkassieEj
FotkassieEj
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: heh ; d ja na awie , dalem byle co ;P , a ile kasy masz ; D?

chodzi o to żeby był taki :

a nie taki :


pytam ile to kosztuje, powiedzmy żeby to był jeden z najtańszych, a dobry, taki żeby się zaraz nie rozkaraczył :ziober2:
PolewamyCzysta
PolewamyCzysta
  4 stycznia 2011

Hmm , skoro wytrzasneles takie foty , to chyba wiesz co to za quady ; ) , zalezy ile masz wzrostu i czy juz jezdziles na quaadzie .

FotkassieEj
FotkassieEj
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm , skoro wytrzasneles takie foty , to chyba wiesz co to za quady ; ) , zalezy ile masz wzrostu i czy juz jezdziles na quaadzie .

185, nie jeździłem, ale siedziałem na nówce sztuce raptor 400coś tam
jak dla mnie ponad 30 tyś na quada to za dużo
chodzi o to żeby ten quad był jak najtańszy i jak najlepszy, nie nówka, nie 2-3 letni
jakis nawet 10-15 letni :ziober2:
aby troche pojeździć i go pogonić, przeglądałem na allegro ale mało się tam dowiedziałem :ziober2:
PolewamyCzysta
PolewamyCzysta
  5 stycznia 2011

aha , no dobra ; D
to tak ; d
Yamaha raptor 350 - to ma moc z 34 km
http://moto.allegro.pl/yamaha-yfm-350-raptor-zarejestrowany-i1390910782.html ,
ewentualnie Suzuki Ltz 400 - to z 42 km
http://moto.allegro.pl/suzuki-ltz-400-ltz400-2006rok-i1393133677.html
, tylko te quady to nie sa zabawki i lepiej na poczatek ci wystarczy raptor , a jak nie to zobacz u mnie na profilu wejdz w drugi album i tego bialego zobacz to tez yamaha 200cm3, w Dwusuwie 30 km :D max jechalem 110 :d

PolewamyCzysta
PolewamyCzysta
  5 stycznia 2011

A no i mój ma 7 lat ;) ale kupilem , go od kolesia ktory sporowadzil ze stanow , takze b.duzo mam nie orginalnych czesci ; D tuningowych

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.