lamiluzje89
lamiluzje89
  1 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam serdecznie mam pytanie do was drodzy forumowicze. Czy warto kupować ten samochod?? Czy majac 7tys zł znjade cos sensownego?? Słyszałem wiele legend o nim... prosił bym o wypowiedz ludzi majacych stycznosc z tym samochodem... czy jest drogi w eksploatacji i utrzymaniu pozdrawiam.

sexyjack
sexyjack
  2 stycznia 2011

kiedyś miałem w124 z silnikiem 2.0d jeżdżone było 5 lat(wiekszość na orenżadzie:)) praktycznie bez dokładki a przejechane miał ponad 600tyś czyli jak jest w miarę utrzymany to nie do zajechania ....

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  3 stycznia 2011

miałem merola c klase z 1995 roku. silnik 2.2 Diesel na pompie Lucas. Powiem tak jeździło się nim wszędzie zawsze palił nigdy nie zawiódł ale jest tylko jedno ale... słabe blachy.

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

Marioo550660
Marioo550660
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie mam pytanie do was drodzy forumowicze. Czy warto kupować ten samochod?? Czy majac 7tys zł znjade cos sensownego?? Słyszałem wiele legend o nim... prosił bym o wypowiedz ludzi majacych stycznosc z tym samochodem... czy jest drogi w eksploatacji i utrzymaniu pozdrawiam.


W124 2.5D moim zdaniem byłby lepszy w takiej kasie i jakiejs opcji fajnej bo 190 jest taka jak by nie dorobiona moim zdaniem ;p miałem 2.0D W124 wszytsko fajnie jezeli ktos mieszka na wsi i jezdzi tylko do pracy i mu sie nie spieszy samochod wygodny ale strasznie nudzacy wyprzedzac to mozna jak juz go długo bujasz i ktos przed toba sie zlituje i cie pusci;p
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  7 stycznia 2011

powiem tak: za 7tysi znajdziesz ladna W201 w dieslu... za mniejsze pieniadze staje sie to coraz wiekszym problemem...

tak jak ktos wczesniej napisal szukaj 2.5 diesla ;) malo pali a calkiem znosnie sie odpycha i do tego ciezko go wykonczyc wiec przbieg nie bedzie najwazniejszy przy kupnie ;-)

no i najlepiej szukac ofert sprzedazy na forach zwiazanych z tematyką MB ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.