DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  26 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witam czy ktoś się tym już zajmował? podobno trzeba przekręcic tą szybkę ale u mnie ona jest nieruchoma i nie wiem czym się ustawia w mojej butli.
Dodam że kontrolka od rezerwy lpg mi swieci cały czas nawet przy pełnym,od niedawna kiedyś nie świeciła nigdy nawet przy pustym.
A jeśli już świeci to chcę zeby sie zapalala przy 10l w zbiorniku a nie przy pelnym.
http://www.fotoszok.pl/show.php/252713_dsc01296.jpg.html
na zdjeciu można to zobaczyc. tym zielonym pokrętłem z 2 kabelkami raczej dużo sie nie pokreci bo kable sie splątają

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

folkemon
folkemon
  27 grudnia 2010

jadąc na standardowy przegląd instalacji gazowej zrobią Ci to za darmo w minutę. Jeśli nie pomogłem to przepraszam.

chicel
chicel
  27 grudnia 2010

w sekwencji ilość litrów pozostawionych na "rezerwe" dostosowuje się komputerowo.

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  27 grudnia 2010

to nie jest sekwencja,w dodatku w srodku nie mam żadnego wskaźnika dlatego chcę żeby chociaż kontrolka rezerwy działała jak trzeba

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

WlasnieTakxxx
WlasnieTakxxx
  28 grudnia 2010

Ja w instalacji 2gen miałem taką śróbkę plastikową z dwoma kabelkami wkręcaną w ten plastik co zakrywa wskazówkę

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  28 grudnia 2010

to samo co u mnie na zdjęciu? tym da się kręcic ale nie zawiele bo są kable przymocowane na stałe do tego pokrętła i sie skręcaja

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.