ArekCOD
ArekCOD
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)

Cześć

Mam zamiar w przyszłości nabyć Alfę 147.
Proszę o opinie. Czy prawda jest ze bardzo często sie psuje ? Czy za 15 kola kupie cos porządnego. Może jakaś alternatywa ?
Co byście mi polecili ?

Piszta ;)

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zamiar w przyszłości nabyć Alfę 147. Proszę o opinie. Czy prawda jest ze bardzo często sie psuje ?

koleżka ma 1.6 tspark czy jakoś tak
no niby sie nie psuje, ma już ją ok rok

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy za 15 kola kupie cos porządnego. Może jakaś alternatywa ? Co byście mi polecili ?

ja bym szedł w golfa IV TDI (115km), mówcie co chcecie, ale nikt nie powie że to nie jest prosta i niezawodna konstrukcja, a samochód nie głupi.
angelika28071991
angelika28071991
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy prawda jest ze bardzo często sie psuje ?

Tak. Na zakładach dużo ich stoi. Też mi się podobały tylko inny model ale każdy mechanik odradza.. Podobno sypią sie bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może jakaś alternatywa ?

leon, honda civic, golf IV
Damnavi
Damnavi
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy prawda jest ze bardzo często sie psuje ?

Czeste usterki, drogie czesci. Kiedys rozglodalem sie za alfa, ale jak posluchalem posiadaczy, to... :mrgreen:
Kupilem Mazde Xedos 6, ktora tez ma sportowy charakterek ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy za 15 kola kupie cos porządnego. Może jakaś alternatywa ?

Mazda Xedos 6 1.6 (2.0 padaja jak muchy). Za 15 tys kupisz juz zadbana i z ladnym rocznikiem ;)
222slodki222
222slodki222
  19 grudnia 2010

kup sobie peugeota Hdi ja mam 307 stary 407 i chodza pieknie

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 grudnia 2010

może fiat stilo?
konkretny samochodzik za te pieniądze :tak:

a 307 za 15 tyś to MOŻE i znajdziesz ziomeczku

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 grudnia 2010

jeszcze jedno
może ford focus? tylko nie tdci bo nie wyrobisz z naprawami silnika :ziober2:

ArekCOD
ArekCOD
  19 grudnia 2010

no rzeczywiscie tu kolega Dylara masz racje, auto godne uwagi, brat posiada takowe ;) golf solidny jednak design do bani ;p jezcze mysle o Seacie Ibiza.
A i mam zamiar kupic w benzynie jak juz i zainstalowac gaz
Chyba ze to glupi pomysl ?

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko inny model

a mozna wiedziec jaki ?
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no rzeczywiscie tu kolega Dylara masz racje, auto godne uwagi, brat posiada takowe ;) golf solidny jednak design do bani

wiesz, to nie nowy samochód, widać że już ma swoje lata : )

Konto usunięte
Konto usunięte: A i mam zamiar kupic w benzynie jak juz i zainstalowac gaz Chyba ze to glupi pomysl ?

znajomy miał 1.4 benzyne bez gazu, ibizke chyba z 2001r , ale zamienił na passata b5 tdi90km :ziober2:
tyle że u nas na podlasiu jest łatwo o ruską ropę i jazda wychodzi ponad 1zł taniej na 1 litrze :ziober2:

gaz do benzyniaka to nie głupi pomysł, jak dużo jeździsz, teraz nowe instalacje raczej nie są złe :tak:
angelika28071991
angelika28071991
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a mozna wiedziec jaki ?

145 :ziober2:
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Mam zamiar w przyszłości nabyć Alfę 147. Proszę o opinie. Czy prawda jest ze bardzo często sie psuje ? Czy za 15 kola kupie cos porządnego. Może jakaś alternatywa ? Co byście mi polecili ? Piszta ;)

pierdo.enie o szopenie . jak kupisz dobra alfe z pewnych rak to będziesz się cieszył i cieszył . ojciec zaczoł od 146 .1.4 T.S z 2000r i był zadowolony jak rozbił to kupił 156 2002r zadowolony był tez /jak kupił Audi A6 2006rok to momentalnie zamienił po 2miesiacach na alfe 159 coś w tym jest
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.